Ultimele subiecte
» cutiuta cu pozele mele
Joi Feb 16, 2017 3:02 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Mier Ian 04, 2017 2:27 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Dum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Dum Dec 04, 2016 9:49 pm Scris de Geta

» curiozitati
Joi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Mier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Mar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Vin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Dum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Dum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Mier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Mier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Sam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Vin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Joi Mar 17, 2016 7:29 am Scris de Sidy

» ARTA SI ARTISTI
Dum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Mar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Dum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Vin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Mar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Lun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» Sa ne amuzam
Dum Sept 27, 2015 1:44 pm Scris de Geta

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Mier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Mier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Dum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Mier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» CUGETARI......
Vin Aug 28, 2015 2:56 pm Scris de Geta

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Joi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Vin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

» 2015- a VII-a intalnire a "Gustoaselor" la BRAN
Vin Aug 14, 2015 8:46 am Scris de Sidy

August 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

La o altfel de cafea 2

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Geta la data de Lun Ian 06, 2014 3:13 pm

Buna ziua,

vreau sa va urez un an nou bun cu multa sanatate si fericire tuturor.
Dupa cum stiti eu sunt la copii in Anglia undeva in nord vest pe langa Doncaster un oars mare,localitatea se numeste Thorn,e un fel de Buzias pe la noi.
Surpriza mea ca aici oamenii nu cred in Dumnezeu si nu am vazut decat o biserica anglo saxona fara vitralii sau alte podoabe,Diana vrea sa-l boteze pe Alex dar nu stie cum sa procedeze,asteapta sa vina Roxi sa vada ce pot face ea vine cand plec eu pe intai.
Vremea intr-adevar a facut ravagii in sud si pe coasta pe aici a batut doar vant,in spatele casei e un mic lac cu ratuste salbatice iar  Hatis catelusa latra la ele in disperare hahahahaha.
Mie dor de casa mea si tot ce e romanesc dar mai ales de painea noastra,aici painea e altfel moale ca un burete si nu are nici un gust....ieri am facut paine prima data in viata mea asa dupa ochi si cum am crezut eu si ce s-au bucurat copiii au facut poze in toate pozitiile si taiata .

In seara de revelion am fost la restaurant pana la ora 21 si cu Alex,era foarte aglomerat si mare inghesuiala,un restaurant mic si cochet cu mancare specific italieneasca,apoi am venit acasa am vb.la telefon cu ai nostrii,felicitari si urari ,a trecut si revelionul si iata-ne in anul 2014.

Am vazut ca au fost sarbatoriti baiatul Dianei caruia ii urez sa invete bine si sa ii fie viata presarata doar de bucurii si fericire alaturi de cei dragi si mai ales de frumosii gemeni.
Mari si tie La multi ani cu fericire iar singuratea sa nu ti se mai para grea ca atat Vero cat si Alex au ales o viata mai buna si sunt impreuna,multa sanatate si ai grija de tine.
Gabi si Mone sa va dea Domnul tot ce va doriti si multa sanatate ,sa veniti in tara la prietenii care va asteapta cu nerabdare si multa dragoste,va imbratisez.

Camelia am vazut ultimul film postat de linkul tau,exact pe sufletul meu suspans,iubire ...foarte fain,multumesc frumos si un an mai bun,te pup:)

Lulu draga mea ce bunatati ai facut nu te dezminti,mi-e dor de tine si sfatuile tale te pup:)la multi anii cu sanatate:)

M.M. si tie multa sanatate si fericire alaturi de ai tai si George ,te pup:)

Alina am vazut bunatatile si ce fain v-ati distrat impreuna cu draga mea Iuliana care e plina de viata si umor,felicitari fetelor si la anu sa fie mai fain,bine ca a fost si Mari ca in aceste clipe singuratatea e cea mai apasatoare pentru toata lumea asa ca inca o data la multi ani cu multa fericire si sanatate fetelor!!!

Doina stii sincer ma bucur ca ai inceput munca si poti sa stai un pic la comp.eu iti doresc sa fii sanatoasa,optimista cum te stiu,sa ne dai din puterea ta si noua un pic si mai ales sa fii dreapta asa cum te-am perceput eu chiar daca nu ne-am cunoscut in real,esti un om deosebit si te admir mult,ai grija de tine si o imbratisez pe Dora.

Cu Sidonia am vb.un pic pe mess azi,e ok miercuri am inteles ca se intoarce,ii urez zbor lin.

Acum va las si va doresc tuturor multa sanatate un an nou mai bun decat 2013 si sa fiti fericite alaturi de toti cei pe care ii iubiti,caldura iubirii vine din sufletul vostru atat de mare si frumos,va imbratisez pe toate  si pe Nicu cu mult drag:)
Geta

Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 60
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Mesaj  alina 42 la data de Lun Ian 06, 2014 6:07 pm

Bineinteles ca ne intalnim si in vara !!!! Nu se poate altfel !!!!
Dar ar fi minunat sa facem revelionul urmator impreuna !!! Fiecare vine cu familia , intr-o mare familie !!!!! lol! lol! lol! 
Ce minunat ar fi !!!!!!  lol! Cool

Sa stiti ca nu s-a mancat tot !!! Nu aveam cum !!!  Razz  chiar daca nu am mai tinut cont de domnul Dukan !!!!!Am mai dat si la pachetel, mai am si acum , noroc ca a inceput Cristi serviciul !!!
o seara minunata !!!!
alina 42

Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj  martagabriela la data de Lun Ian 06, 2014 6:24 pm

buna ziua prietene dragi.
si bine ati revenit printre noi englezoaicelor! !!
Alina pina acum ma tot uit pe poze si ma "inspir"
imi pare foarte ra u ca nu pot vedea pozele lui Lulu, nu-i nimic poate le voi vedea.
Azi am lenevit si am vorbit cu fetele la telefon. si am primit si o veste"buna" una dintre fete a facut oreon si fiul ei de17ani la fel (chiar pe intii),a avut nepotul ei,(pe care l-au si adus la asoc. sa vedem ce vor pati copiii.
pe mine (cred ca e in mintea mea,asa sper) a inceput sa ma doara la urechi si ma distrez,caci in copilarie nu am avut)
martagabriela

Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 68
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Mesaj  alina 42 la data de Lun Ian 06, 2014 6:31 pm

martagabriela a scris:buna ziua prietene dragi.
si bine ati revenit printre noi englezoaicelor! !!
Alina pina acum ma tot uit pe poze si ma "inspir"
imi pare foarte ra u ca nu pot vedea pozele lui Lulu, nu-i nimic poate le voi vedea.
Azi am lenevit si am vorbit cu fetele la telefon. si am primit si o veste"buna" una dintre fete a facut oreon si fiul ei de17ani la fel (chiar pe intii),a avut nepotul ei,(pe care l-au si adus la asoc. sa vedem ce vor pati copiii.
pe mine (cred ca e in mintea mea,asa sper) a inceput sa ma doara la urechi si ma distrez,caci in copilarie nu am avut)

Gabi, daca sti ca nu ai avut oreon, de ce nu ai avut grija sa nu intri in contact cu cei contaminati !!!!!!!????????
Sper ca Dumnezeu sa te fereasca de boala !!!! Ca adult suporti mai greu bolile copilariei !!!!
O sa pun meniul si cateva fotografii cu meniul de revelion la rubrica " ce gatim azi " !!!
alina 42

Sus In jos

Mesaj  martagabriela la data de Lun Ian 06, 2014 6:36 pm

Pai nu am stiut Alina, azi a spus.
Sper sa nu fie probleme pentru nimeni.
ASPEPT RETETELE!!!!!!
martagabriela

Sus In jos

Mesaj  alina 42 la data de Lun Ian 06, 2014 6:39 pm

Ma rog la Dumnezeu sa nu fi contactat boala !!!
Va imbratisez cu mult drag si dor pe amandoi !!!
alina 42

Sus In jos

Mesaj  martagabriela la data de Lun Ian 06, 2014 6:48 pm

multumim mult Alina
si noi te inbratisam si te sarutam
martagabriela

Sus In jos

Mesaj  mari la data de Mar Ian 07, 2014 5:53 am

Buna dimineata fete si baieti!
Astăzi este Sfântul Ion! La Mulți Ani, să ne trăiți, Ion, Ionuț, Ioan, Ionică, Ianos, Ivan, Ioanete, Ioncea, Ioncel, Ioana, Ionica, Ionela, Iana, Ivana, Ioanichie, Ioannis, Iannis, Iova, Itu, Ianache, Enache, Iancu, Ene, Encea, Oancea, Oncică, Oniciu, Ioanid, Ioanichie, Ioniţoiu, Ioaniţoaia, Nacu, Nelu, Nela, Nică, Nica, Cica, Nilă, Niţă, Niţu, Onaş, Onăşel, Nucu, Oana, Onuța, Jana, Janina, Janos, Jean, Jeana, Jeanot, Jovanni, Johann, Johanna, Juan, Juana, Juanito, Johan, Gianina, Giani, Geanu, Gioni, Giovanni, Sean, Horbanés, Ovanes, Hana, Hans, Yanni, Yannos… Bucurați-va de ziua numelui vostru, așa cum, la rândul nostru, ne bucurăm de voi !
La multi ani cu sanatate si poate te intorci printre noi Mariana Bondoc!
Eu te astept cu drag si dor!

Pana la sampanie, hai la o cafeluta!

mari

Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 67
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  Doina Ghidu la data de Mar Ian 07, 2014 8:32 am

Buna dimineata lume gustoasa
Iar mi-a luat-o Mari inainte! Pai bine Mari! Aia era ora sa deschizi calculatorul? Vad ca ai scris la ora 5,53! Ce as mai fi dormit eu la ora aia! Eu vreau si cafeaua dar si sampania!
Ma alatur si eu urarilor lui Mari, cu un maaaare LA MULTI ANI tuturor celor care azi isi serbeaza ziua numelui ION, IOANA si derivatele lor. LA MULTI ANI Ioana Iuliana Ionescu (Iuliana_28)! Sa fii sanatoasa si fericita, sa ai bafta in tot ce faci!
Medi, cum ai petrecut ieri, de Boboteaza?
Alina, inca o data spun, e impresionant ce ai facut tu acolo, pentru revelion! Ma duc acum la “Ce gatim azi” sa ma mai uit o data la toate minunile alea! Lasa, nu te mai gandi la Dukan, ca la cat muncesti tu...nici nu se mai pune problema de regim! Ce vrei sa ti se faca rau? Stai linistita ca nu mai trebuie sa tii Dukan.
Diana, voi cum ati petrecut revelionul? Cred ca baiatul cel mare a plecat cu prietenii lui, nu a mai stat cu voi!
Cami, ce am mai ras de expresia ta: “ai minute bagate-n priza”!  Laughing  Laughing  Laughing M-am distrat copios!
Sidy, asadar maine se termina sederea ta in Anglia. Te cred ca ti-e dor de tara, dar si acolo, cu copiii tai, cred ca e bine. Ei cand mai pot veni in tara? Probabil ca la vara. Sa ai maine un zbor placut.
Geta, pare tare frumos si acolo unde stai tu, dupa cum ne-ai povestit. Ar trebui sa-si cumpere o masina de paine copiii tai, ca sa-si faca ei singuri paine, daca zici ca nu e asa buna. Uite, eu i-am luat Simonei de Craciun o masina de facut paine. Chiar aseara am vorbit la telefon si mi-a zis ca de la Craciun ei nu au mai cumparat paine. Isi fac in casa si sunt foarte incantati de masina.
Gabi, daca nu ati facut cand erati mici, tu si Mone, oreion, aveti toate sansele sa-l fi luat acum, de la acel copil. Asa am patit eu pe la 25 de ani. M-am dus cu ai mei copii la dispensar si acolo era un copil cu oreion (dar care inca nu se vedea) si...atat a fost! Copiii nu l-au luat (pana in 3 ani nu fac aceste boli) dar eu...nu pot sa-ti spun prin ce am trecut! Ziceai ca sunt zombi! De la mine l-a luat si Dan, inevitabil. A fost ingrozitor. Fii atenta, daca cumva l-ati luat NU TREBUIE SA IEI antibiotice. Nu se ia nici un medicament ca e mai rau. Trece de la sine, cu stat la repaos, in casa, in pat, la caldura. E mai rau ca nici lichide nu prea poti sa inghiti, de durere. SA SPERAM totusi, ca nu l-ati luat. Tin pumnii sa nu-l fi contactat.
Va las acum, nu mai numesc pe nimeni, ma duc sa micsorez poze, ca ieri am uitat aparatul acasa. Azi l-am adus si ma ocup acum ca mai tarziu, cine stie ce mai vine de facut si nu mai am timp.
Va imbratisez cu mult drag pe toate/toti. Pupici.
Doina Ghidu

Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 61

Sus In jos

Mesaj  martagabriela la data de Mar Ian 07, 2014 9:05 am

multumesc mult de sfaturi Doinita. Si mie tocmai imi spunea amica cu pricina ca ea a avut o forma usoara,vreo trei zile,caci lua antibiotice.
Sper sa nu fie nimic,Doamne Ajuta, caci am mult de muncit pt 24ian, abia am terminat cu planificarea si incep strinsul de lucruri pt. expozitie.
martagabriela

Sus In jos

Mesaj  martagabriela la data de Mar Ian 07, 2014 9:09 am

LA MULTI ANI IULIANA MICA MULTA FERICIRE SI NUMAI BUCURII
LA MULTI ANI TUTUROR CEI CU NUMELE DE ION IOANA. .........
martagabriela

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Mar Ian 07, 2014 11:11 am

Buna dimineata!

Bine ai revenit Sidy,bine ai revenit,Geta!
Sidy,asteptam sa te intorci,cu bine si sa ne povestesti despre vremea si furtuna,care au fost acolo.
Geta,nu-mi vine sa cred.Intr-un orasel,nu sint biserici?Poate,cel mai bine,in cazul asta,sa gasiti,un preot(poate in alta localitate),sa vina acasa sa-l boteze.Ca poate e frig,pt.Alex,sa mearga in alta localitate.Sau,intrebati alti romani(cred ca mai sint),ce fac,in asemenea cazuri.Aici,nu se boteaza copiii.Si,copiii mei,sint musulmani,ca tatal lor.
Dar,pe baiatul cel mare,nascut in Romania,l-am botezat,in Romania.Mai mult pt.parintii mei.Eu,atunci,nu cunosteam religia.Stiti voi,cum au fost vremurile.Si cum am fost educati.
Alina,daca ai dat si la pachet,n-ati stricat cintarul Exclamation Laughing Laughing 
Gabi,tu te inspiri,din retetele Alinei,eu "respir",prin ele.
Intr-adevar,bolile de copii,se suporta mai greu de adulti.Eu am facut varicela(asa parca se numeste;nu pojar).E vorba de niste bubite,cu licid,inauntru.Am facut boala asta prin'87(aveam cca 30 de ani).Am luat-o de la copiii mei.N-o facusem in copilarie.
N-a fost usor.Asa ca,ai grija Gabi!

Pupici,numai bine,o zi minunata!

husni

Localizare : Iordania

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Mar Ian 07, 2014 11:52 am

Am trimis mesajul,din greseala,fara sa observ,ca mai e o pagina.Si uitasem sa felicit Ionii,Ioanele...........

Mari,sint sigura ca n-ai uitat pe nimeni,din cei,care azi,isi serbeaza onomastica.Sint multe nume,dintre cele amintite de tine,care nu stiam ca azi se sarbatoresc(Ene,Encea,Oancea......)
Doinita,tu,pina in ce data,mai lucrezi?Am uitat.

De ziua numelui, va doresc tot binele din lume, noroc, fericire si sanatate si sa vi se indeplineasca toate dorintele!
La multi ani!

husni

Sus In jos

Mesaj  iuliana_28 la data de Mar Ian 07, 2014 11:57 am

Buna dimineata tuturor si bine v-am regasit! Va multumesc din suflet pentru urarile de ziua mea ! Eu sunt binisor , azi e a doua zi de munca , inca incerc sa ma reobisnuiesc. Va doresc o zi cat mai frumoasa!
iuliana_28

Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 34

Sus In jos

Mesaj  silvi0ara la data de Mar Ian 07, 2014 2:17 pm

LA MULTI ANI ! tuturor ce azi isi serbeaza ziua numelui.
Multa sanatate si fericire.
De maine intru si eu in normal si o sa stau mai mult cu voi la povesti.
Pup toata gasca gustoasa si va doresc o zi minunata. Very Happy 
silvi0ara

Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 59

http://silvia-gusturisiarome.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj  Doina Ghidu la data de Mier Ian 08, 2014 8:12 am

Buna dimineata lume gustoasa!
E o ceata in Bucuresti de parca am fi in avion! Sper ca nu e asa si pe traseul lui Sidy.
Haideti la o cafea fierbinte, fetelor. O zi cat mai frumoasa va doresc. Pupici tuturor.

Doina Ghidu

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Mier Ian 08, 2014 10:15 am

Buna dimineata!

Deocamdata,doar eu,beau,cafea,Doinita!
Aici,nu e ceata.Dimpotriva,e senin.Dar,bate vintul.Sint anuntate 12 grade.Acum,sin vreo 6-7.
Doresc,tuturor,o zi buna si spor la treburi!
Va trimit un om de zapada,in speranta ninsului,dar,nu mult.

husni

Sus In jos

Mesaj  silvi0ara la data de Mier Ian 08, 2014 12:13 pm

Ziua buna la toata lumea.
Beau si eu cafeau cu voi,cam tarziu,dar abia pe la 12 m-am trezit.Cred ca s-a adunat multa oboseala de am dormit atat.
Copii au plecat si de azi ma apuc de facut ordine prin casa.
Au fost niste zile minunate,din pacate s-au terminat.
Doinita,nici la noi nu s-a ridicat inca ceata.Tu ce faci?inca nu ai iesit la pensie?
Cami,se pare ca totusi o sa vina si ceva zapada,dar pe la mijlocul lui ianuarie.
Se pare ca toata lumea este obosita.
Sa speram ca Sidy nu o sa aiba probleme la aterizare din cauza cetii.
Tuturor va doresc o zi cat mai buna. Very Happy 
silvi0ara

Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 59

http://silvia-gusturisiarome.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj  iuli la data de Mier Ian 08, 2014 12:47 pm

Buna ziua si LA MULTI ANI CU SANATATE<BELSUG SI MULTE BUCURII LA CEI CARE AU SARBATORIT ZIUA NUMELUI DE ST.ION,LA MULTI ANI IULIANA MICA I love you Embarassed 

o cafeluta celor care sunt in curs de a o servi...anul care abia a inceput a comprimat si mai mult timpul ca eu sunt mereu in cautarea "TIMPULUI PIERDUT" Very Happy Razz  ca zau asa ieri am bananait toata ziua si nu am avut timp sa trec pe aici What a Face Shocked  dar o sa recuperez cit de curind...
Ma bucur pentru toata lumea ca sunteti sanatosi si ati petrecut alaturi cu cei dragi,Sidy si Getuta va asteptam aici cu noutati si mi-e tare dor de voi Embarassed 
Felicitari Lulu penreu bunataile facute dar ce sa zic si eu am realizat ceva special ,daca nu va place nu mincati Razz 
iuli

Data de inscriere : 29/08/2011
Localizare : Craiova

Sus In jos

Mesaj  iuli la data de Mier Ian 08, 2014 1:17 pm

In Sfinta zi de "BOBOTEAZA" am pregatit piinea speciala din care am impartit apoi am fost la biserica sa ma miluesc si sa iau apa sfiniita cu care am botezat casa,gradina,florile,masina si pe mine,normal...

am mai facut si niste colacei pe linga pinea"BOBOTEZII" iar ieri de ST.ION,am facut PIINEA"RODUL PAMANTULUI" din care sa manince toti sarbatoritii de ieri si multi altii....

Ca sa aveti belsug si bucurii tot anul va daruiesc griul verde si un trandafir japonez din gradina mea de pe balcon ,sa aveti o zi frumoasa ,sanatate si realizari toti oriunde va aflati Exclamation flower

iuli

Sus In jos

Mesaj  alina 42 la data de Mier Ian 08, 2014 1:27 pm

Wawww Iuliana, nu stiam ca esti asa de priceputa la modelat paine !!! supeeeer ti-a iesit !!!!
O zi minunata va doresc !!!!
Eu astazi lenevesc !!!! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Razz 
alina 42

Sus In jos

Mesaj  iuli la data de Mier Ian 08, 2014 1:34 pm

Alina abia astept sa vin in echipa de lucu la specialitatea''PIINE MODELATA"-imiplace si e un talent de la Dumnezeu Very Happy 
iuli

Sus In jos

Mesaj  Doina Ghidu la data de Mier Ian 08, 2014 2:51 pm

Ziua buna fete si baieti!
Ma cam sui pe pereti azi, de plictiseala! Ati mai auzit asa ceva? E de rau, inseamna ca nu prea mai e de lucru! Macar sa mai fie pana ies la pensie, sa-mi pot lua leafa!
Cami, e frumusel foc omul de zapada trimis de tine, dar eu...prefer vara! Din partea mea, daca ar fi numai vara, as fi cea mai fericita.
Silvioara, lasa ca si eu am dormit pana sa incep serviciul, de nu stiam ce e cu mine. Ma trezeam numai dupa 8 dimineata, cateodata si la 10! S-a adunat oboseala de peste an. Acum iar ma scol la ora 5,45. Ma intrebai de iesit la pensie. Pai acum astept raspunsul la contestatie. Cand o veni, or sa-mi faca astia lichidarea si...gata! Dar nu stiu cat mai dureaza. Am auzit ca foarte greu merge.
Iuliana, painicile tale parca sunt prajituri, asa frumoase sunt. Si cred ca si foarte bune. Parca si simt mirosul acela de paine de casa. Si ce trandafir japonez frumos ai!
Alina, leneveala placuta! Ca maine o iei de la capat!
Ce o fi cu celelalte fete ca azi nu prea s-au aratat pe aici. Hai ca valas acum. Va imbratisez si va pupacesc pe toate cu mult drag!

Doina Ghidu

Sus In jos

Mesaj  martagabriela la data de Mier Ian 08, 2014 3:09 pm

frumoase piinicile finuto! asta talent.
Am dat repede inapoi poate vad pozele lui Lulu....nimic, imi pare rau imi inchipui ca sint SUPER
martagabriela

Sus In jos

Mesaj  Doina Ghidu la data de Joi Ian 09, 2014 7:40 am

Buna dimineata fete si baieti!
Am ajuns si eu o data prima! Laughing Laughing Laughing 
Va pup pe toate si va las o cafeluta, asa de dimineata. Mai incolo, mai vedem ce-o mai fi!

Doina Ghidu

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: