Ultimele subiecte
» cutiuta cu pozele mele
Joi Feb 16, 2017 3:02 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Mier Ian 04, 2017 2:27 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Dum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Dum Dec 04, 2016 9:49 pm Scris de Geta

» curiozitati
Joi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Mier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Mar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Vin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Dum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Dum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Mier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Mier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Sam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Vin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Joi Mar 17, 2016 7:29 am Scris de Sidy

» ARTA SI ARTISTI
Dum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Mar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Dum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Vin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Mar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Lun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» Sa ne amuzam
Dum Sept 27, 2015 1:44 pm Scris de Geta

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Mier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Mier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Dum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Mier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» CUGETARI......
Vin Aug 28, 2015 2:56 pm Scris de Geta

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Joi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Vin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

» 2015- a VII-a intalnire a "Gustoaselor" la BRAN
Vin Aug 14, 2015 8:46 am Scris de Sidy

August 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

La o altfel de cafea 2

Pagina 5 din 29 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Sidy la data de Mar Mar 17, 2015 7:12 am

Buna dimineata gasca gustoasa

Ma bucur pentru voi toate fetele care ati reusit sa va intilniti sambata . Nu stiu de ce mie mi-a ramas in cap , ca va veti intailni...duminica Exclamation Rolling Eyes pale Sa va fie de bine sila cat ai multe intilniri....
Ma bucur Vicky ca ti-a placut familia noastra Gustoasa Exclamation Sa vezi tu cum va fi la Bran....Bravo voua ... Exclamation
Doina bravo pentru Simona Exclamation Ce bine ca a reusit ! Multa sanatate ii doresc si sa-i priasca noul tratament, dupa ce i se aproba dosarul....
Doamne Geta cine stie, poate chiar de la apa sa fi favut enterocolita Alex. Sau de la vreun fruct...cine stie. Sanatate maxima Exclamation
Camy ce fericire mare trebuie sa fie in familia voastra ca va veni o fetita ! Mi se pare ca luna viitoare ai spus ca va naste, da ?Fericitilor... Razz
Mari ce ati luat pina la urma ? Distractie placuta la cununie si...Casa de BCA , tinerilor !!!Ca cea de piatra e cam...racoroasa Exclamation
Bucurestencele mele...iar a fost cutremur ? L-ati simtit Question Aoleu....inseamna ca a fost cam...tarisor.
Medi cum mai sunt ai tai, cu totii ? Doamne da-le sanatate Exclamation Ai grija de ..."infermeria" ta Exclamation
Fetele mele, eu azi :

si maine sper sa termin curatenia de Paste, sa las totul curat pe cand plec....
Vi-am lasat si cafeluta, asa ca va imbratisez si va tzuc cu drag  Exclamation

Sidy

Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 61
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj  alina 42 la data de Mar Mar 17, 2015 8:48 am

O zi minunată vă doresc !!!
Multe imbrățișări și pupici pentru fiecare !!!! I love you lol! flower
alina 42

Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj  Doina Ghidu la data de Mar Mar 17, 2015 10:52 am

Buna dimineata lume gustoasa!
Va doresc si eu o saptamana cat mai placuta, cu sanatate maxima tuturor si cu mult spor in tot ce faceti.
Mari, distractie placuta la cununie!
Medi, sanatate multa si tie si familiei tale.
Geta, iertare ca am schimbat titlul poeziei. Ma parasesc neuronii din memorie, incet...incet...
Sidy, spor la treaba, dar ai grija, nu face eforturi prea mari, cum arata in desenul ala!
Alina, o zi usoara iti doresc, ai grija de tine.
Delia, te pup, o zi frumoasa!
Vicky, serviciu usor!
Cami, felicitari pentru nora ta, care va va darui o fetita! Imi inchipui ce bucurie e in familie!
Anena, Adrian, Daniela, Diana, Doina V, Eugenia, Gabi, Iuliana, Lenuta, Lulu, Lumi, Menuca, Mimi, Silvioara, va imbratisez cu drag pe toate/toti si va doresc tot ce e mai bun pe lume! Daca mi-a scapat cineva...iertare! Chiar ma ingrijoreaza faptul asta, ca uit din ce in ce mai rau. Ma duc la cumparaturi cu lista facuta de acasa si tot uit sa iau cate ceva! Offf! Si ce memorie aveam pe vremuri!
Hai, va las, o zi cat mai frumoasa!

Doina Ghidu

Data de inscriere : 09/09/2011

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Mar Mar 17, 2015 11:41 am

Buna dimineata!

Multumesc,Geta,pt,ca ai postat,din nou poezia.Deci,norii se destrama.Frumos spus,frumos imaginat.Inca o data,felicitari,pt.ceea ce scrii!Citesc,cu mare placer poezii,proza si-mi pare rau,ca eu n-am pic de talent,nnici la una,nici la cealalta.

Oare,tu,Sidy,ne-ai servit cu cafea,azi noapte ,la ora 1.12?La mine asa apare.
Chiar daca,ne-ai servit dimineata,pina acum,s-a "topit".Asa ca,servesc,cu multa placere,gustoasele noastre(si gustosii,de ce nu?),cu cafea proaspata,chiar daca prinzul e aproape:
Si o cafea,speciala,pt.noua "gustoasa".Nu fac reclama,dar daca tie iti place sa fumezi,no coment.

Alina,spor la treaba pe care o  faci si rabdare(ai nevoie de asa ceva)!

O zi super(in continuare),tuturor!

Numai bine,Doinita,pupici!
husni

Varsta : 60
Localizare : Iordania

Sus In jos

Mesaj  Geta la data de Mar Mar 17, 2015 12:31 pm

doar tu frunză a vieții
mele
îmi
mături obrazul
cu penele tale
albastre
de șoim
cînd aripile ți-au obosit
eu îmi aplec ramurile
asupra ta
stau nemișcată
văd ploile spăland
geamurile pe din afară
și hornurile pe dinăuntru
în spatele pleoapelor
mele.

azi a nins cu alb
ești un străin
un chip pictat
alungat de pe cer  

Buna ziua dragele mele,

Sidonia draga mea Alex e mai bine dar Diana se simte foarte rau a vomitat si are o stare de disconfort la fel si sotul ei,vai si amar Sad sunt tare suparata dupa ce vacanta a fost asa scumpa si si-au dorit o asa de mult intr-un loc exotic !

Doina draga nu ti fa griji ca si pe mine ma lasa memoria ,apoi imi revine ahahah te puuup :)ce ma bucur pentru Simona mie tare imi place de Banicioiu si de Valcov pacat ca l-au mazilit acum cand tvaul la alimentele de baza sa fie 9% ,Doamne ajuta ne pe toti poate mai vin si unii cinstiti !

Camelia draga ai mei sunt dezamagiti de Egipt ,nu vor sa mi spuna dar simt si mai aud ce vorbesc cu Roxana ,hotelul de 5 stele e ca unul de la noi de trei stele,nici mie nu mi se pare ceva iesit din comun niste umbrelute din papura si totul uscat fara pomi sau verdeata,multumesc de aprecieri te puuuup :)iar faza cu dusul de la aeroport la hotel de oameni inarmati cu pusca e cumplit Doamne ajuta sa ajunga acasa cu bine .

Va doresc o zi frumoasa tuturor Smile
Geta

Data de inscriere : 06/08/2012
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Mier Mar 18, 2015 10:06 am

Buna dimineata!
Ceva,nu e-n regula.Sau,numai la mine,"ceasul" e aiurea,sau,pe forum.La voi,ora(ora de postare a mesajului)e OK?
La mine,scrie ca am postat,ieri,la ora 5.41 pm.Nu e deloc,asa.Am postat pe la 11.30 am.Iar,la Geta(tot ieri),scrie 6.30 pm.Nu stiu,daca e adevarat.Acum e ora 10.05 am.Sint curioasa,ce va apare.

Geta,imi imaginam,ca nu sint multumiti.Fiul meu,cu sotia,au fost fericiti,doar ca au vazut Piramidele si alte puncte egiptene,care au valoare istorica.
Apoi fiica ta,cu familia ei,au avut si ghinionul sa se imbolnaveasca.Poate,chiar de la apa(daca au baut apa de la robinet),cum mai zicea o gustoasa(parca Doinita).Si,colac peste pupaza,mai e si situatia politica din Egipt,care,inca nu e prea stabila.
Am observat pe fb,ca Alex a slabit saracutul.Doamne,ce concediu,au avut.Si,cred ca a fost scump,ca e departe.
De aici,Egiptul,nu e departe.Imi amintesc,cind au fost fiul meu,n-au vrut sa mearga cu avionul,Au ales,vaporul.Le-a placut drumul cu vaporul.Dureaza,mai mult decit avionul(normal),dar placerea e mai mare.Asta a fost parerea lor.
Ar fi multe de spus,despre Egipt,dar,ma opresc aici,ca trece timpul si va tin pe uscat.
Asa ca va servesc cu cafea si va doresc o zi de miercuri,minunata!

husni

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Mier Mar 18, 2015 10:10 am

La mine se vede,ca am postat la 4.06.M-am sculat cu noaptea-n cap,inainte sa cinte cocosii. Laughing Laughing Laughing
husni

Sus In jos

Mesaj  Doina Ghidu la data de Mier Mar 18, 2015 10:30 am

Buna dimineata fete si baieti!
Cami, si la mine se vede aiurea ora. Pana sa ma conectez, am vazut la tine ora exacta la care ai scris (10,05). Acum, dupa ce m-am conectat, apare 12,10, ori acum e abia 10,29!!! Da, nu stiu ce explicatie sa gasesc.
Fete si baieti, va doresc o zi cat mai buna si frumoasa. Pupici!
Doina Ghidu

Sus In jos

Mesaj  delia la data de Mier Mar 18, 2015 11:01 am

Buna dimineata! La mine iar sunt probleme. Mihai este foarte agitat si nu reusesc cu nimic sa-l linistesc. De asta nici nu intru prea des pe aici. Asta e. Sper sa-si revina in urmatoarele zile, ca nu mai stiu cum sa mai procedez cu el.
Cami si Doina, intrati la profil, sectiunea "preferinte" si verificati fusul orar. Daca difera, faceti modificarea si dati "inregistrare". Am patit si eu asa ceva, dar s-a rezolvat in acest fel. Daca nu reusiti, intrebati-l pe Adi. Sigur e din setari.
Vedeti ca am pus poze pe facebook. O parte dintre voi  vad ca le-ati remarcat. Acolo se pun mai usor, nu trebuie sa le modific marimea. Cand voi avea timp le voi pune si aici. Acum toata atentia mea este   indreptata spre Mihai.
Va pup pe toti si va doresc o zi cat mai placuta.
delia

Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 51

Sus In jos

Mesaj  Sidy la data de Mier Mar 18, 2015 2:05 pm

Am facut modificarile cum a spus]b] DELIA[/b]..... Oare acum e bine ???
Delia draga mea, muuuuuulta rabdare iti doresc si fii sigura ca puiul tau isi va reveni Exclamation Sanatate maxima Mihaita Exclamation
Sidy

Sus In jos

Mesaj  mari la data de Mier Mar 18, 2015 7:34 pm

Bună seara fete și băieți!
Și eu am avut probleme cu ora dar am rezolvat-o din setări, așa cum v-a spus Deliuța.
Camy, chiar dacă acum e târziu, eu tot beau o ceașcă de cafea. Very Happy Very Happy
Dragilor vreau să vă spun că am căzut din lac în puț, Dacă ieri am benchetuit cu Ștefan și Leontina, mîine seară sau vineri dimineață, ne ducem la o înmormântare la o fostă colegă de serviciu. V-am mai spus eu despre ei că s-au mutat la Adânca, între Ploiești și Târgoviște. Ea a fost colega mea iar soțul ei, șeful lui Barbu, Niște persoane să le pui la rană. Cum, necum trebuie să ajungem, să nu-l lăsăm pe Tedi singur.
Vă doresc o seară frumoasă și să auzim numai de bine!!!!
mari

Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 67
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  anena la data de Mier Mar 18, 2015 10:11 pm

Seara buna lume gustoasa.
Nici eu nu mai apuc sa intru prea des pe forum.
Maicuta mea nu se simte bine de loc...am ajuns si in urgenta cu ea. Analizele sunt toate bune, investigatii la diferite organe , bune, dar ea se usca pe picioare si ii este rau. Acum a inceput un tratament psihiatric , sa vedem daca o ajuta cu ceva. Sora mea vrea sa ii duca in Danemarca luna viitoare si pe mama si pe tata, dar zau, nu stiu cum va fi, daca e in stare sa mearga. sunt necajita din cauza ei. Tare necajita. Ca nu stiu cum sa o mai ajut.
Nici cu Andreea lucrurile nu stau prea bine. Are probleme mari cu ficatul, de la atitea tratamente antiepileptice, pe care le-a facut de-a lungul anilor.
Noroc cu Adrian ca el se simte excelent. A slabit ,e plin de energie, de viata. El ne sustine pe toti.
Imi pare rau ca nu va dau vesti mai bune...de aceea nici nu mai prea vin sa va impui capul cu problemele mele, ca le aveti voi pe ale voastre, fiecare.
Cind ma ginsdesc la intilnire, parca este o vesnicie pina atunci. Sper sa putem veni, macar eu, daca nu cu Adi si Andrreea. Noi nu putem sa ne facem nici un plan pe termen lung ,pentru ca nu stiu nici miine ce va fi, daramite peste trei, patru luni.

Delia draga, stiu cum este.Si Andreuta mea este uneori agitata , face multe crize, alteori doarme ore intregi ...de abia o trezesc. Sanatate si multa liniste sufleteasca voua, la toti.

Sora mea, Teo, va transmite tuturor salutari.
Va doresc zile bune si binecuvintate.
Noapte buna.
anena

Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 59
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Mesaj  martagabriela la data de Mier Mar 18, 2015 11:10 pm

buna seara prietene dragi
Delia si Anena sintem cu gindul si inima alaturi de voi.Speram din tot sufletul ca cei dragi voua vor fi bine sanatosi cit mai curind,Doamne Ajuta.
Medi ce mai fac mama si George,cum se simt.
Mari,condoleante pentru fosta colega

Cami dar Ambasada nu face nimic de 8Martiede vreo15ani si daca ma gindesc bine nici inainte nu prea. Mone fiind presedintele si eu cu cultural-socialul ne ocupam si de asta. Si cele mai incintate sint sudanezele ca se simt si ele rasfatate.Ambasada a participat cu...biscuiti citiva ani iar acum noul ambasador vine ce-i drept cu mici cadouri si pentru sud. si pentru romance. Dar saracul este singur.

va sarutam,noapte buna si cu lucruri mai bune, pe miine
martagabriela

Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 68
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Diferenta ora FORUM

Mesaj  Admin la data de Joi Mar 19, 2015 4:45 am

Buna dimineata,
pentru ora FORUM aveti in PREFERINTE o setare pentru ora.
imi pare rau dar nu am acces la setarile PERSONALE ale dvs.

Vicky, bine ai venit, scuze pentru intarziere

o cafeluta matinala rau de tot, cunoscatorii stiu de ce

va doresc o zi frumoasa
Admin
Admin

Varsta : 62

http://blogdesignstudio.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Joi Mar 19, 2015 11:30 am

Buna dimineata!
Cafeluta mea,vine,ca de obicei,mai tirziu.

Multumesc Adi si tuturor fetelor,care mi-au dat sfaturi,in legatura cu ora.Sigur,voi face asa.
Doinita,sper ca esti bine.Ce-ai facut cu apartamentul?Ina,vrei sa-l vinzi?
Delia,in perioada asta,Mihaita e mare.Nu sint medic,dar,dupa cite am auzit,ar fi bine,daca ar avea  o prietena,la virsta lui.Sint unele lucruri,pe care le simte,dar nu-ti poate spune.Nici tatalu lui.
Am un cumnat,cae are doi baieti.Unul are aceleasi problem,ca I Mihaita al tau.Starea lui,merge spre imbunatatire,dar,bolile astea,sin parsive.Nu poti zice:gata,am scapat.Baiatul cumnatului meu,are 13 ani.Celalalt baiat,are 10 ani si are grija de fratele lui,mare(cind se joaca....,ca-n rest,parintii lui,au grija).
Mi-e mila de coppiii cu problem,dar,asta-i viata:cind dulce,cind amara.
Sidy,scumpa,daca e bine sau nu(in ceea ce priveste ora),numai tu(asa cred) ne poti spune.Tu stii la ce ora apostat.De exemplu,vad,ca ai postat la ora 8.05 pm.Ceea ce nu cred.Poate "am".Deocamdata e abia 11.05 am.
Mari,condoleante pt.colega ta.
Anena,doresc mamei tale si Andreei,multa sanatate,sa se faca bine cit mai repede.Mama ta,sa se poata bucura de mersul in Danemarca,iar Andreea de mersul la Bran.
Gabi,aici,e nevoie ca Ambasada sa faca ceva.Sint f.multe romance.Asociatia,nu e suficient.
Merg sa fac mincare.Azi,supa cu conopida,cu leustean si Perisoare cu sos de smintina.
Asa ca va spun bye si va doresc numai bine!
husni

Sus In jos

Mesaj  mari la data de Joi Mar 19, 2015 1:03 pm

Bună ziua gașcă gustoasă!
Camy, am savurat cafeluța!
Mulțumesc fetelor pentru condoleanțe.
Mâine ne ducem la Adânca, la înmormântare cu un fost coleg care are un microbuz și ne ia pe mai mulți cu el.
Anena îmi pare tare rău că nu îi este bine mamei tale. Așa e cum spui tu, nu știm ce ne așteaptă mâine, dar peste 4 luni. Sperăm totuși să fie totul bine!
Hai totuși să vă arăt arăt o poză, două, de la cununia lui Ștefan.

Să auzim numai de bine!
mari

Sus In jos

Mesaj  Doina Ghidu la data de Joi Mar 19, 2015 8:24 pm

Seara buna fete si baieti
Mari, ce frumosi sunt tinerii! Felicitari, casa de piatra!
Din pacate se intampla si evenimente triste. Condoleante pentru colega ta. Si eu am stat azi vreo 2 ore la capela, la biserica aia de langa Billa, pe linia lui 41. O prietena din tinerete a decedat ieri, asa, deodata. Era educatoare. I s-a facut rau la gradinita, colegele au chemat salvarea, au dus-o la Municipal si a murit...Maine o inmormanteaza la Rm Valcea. Eu nu pot sa merg, e mult prea departe si nu ma simt in stare.
Cami, da vreau sa vand apartamentul, dar uite ca din septembrie, cand am pus anunt, nu a venit nimeni nici macar de curiozitate.
Anena, sanatate multa mamei tale si Andreei si voua, la toata familia. Poate e acum o perioada mai grea, si din cauza acestor schimbari de vreme. Cand foarte cald, cand iar ninsori si frig.
Delia, multa putere si rabdare. Ce sa faci, trebuie sa fii puternica, si o sa treceti voi de hopul asta. Trebuie.
Adi, poate veniti si voi la Bran, ce zici? Ar fi foarte fain.
Fete si baieti, va las acum, o seara cat mai placuta.
Pupici tuturor.
Doina Ghidu

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Joi Mar 19, 2015 9:11 pm

Buna seara!

Am intrat la Preferinte,cum a zis Delia.Am facut schimbarea,dar,la data forumului,era scris "vinery,20 martie"(mine),si nu se putea schimba.Asa ca n-a capsat pe inregistrare.voi mai incerca,poate pot schimba.
Mari,ce frumosi si fericiti,sint cei doi tinerei.
Dar,din pacate,uneori,avem parte si de evenimente triste.Ce sa facem?Asa e viata.
Doinita,sper sa ai numai zile bune.Apartamentul,fii fara grija,ii va veni "destinul"!

Acum,va las,sa aveti o seara frumoasa si o noapte linistita!
husni

Sus In jos

TEST ORA FORUM

Mesaj  Admin la data de Vin Mar 20, 2015 9:22 am

TEST ORA FORUM: 09:22 AM

mesajul a fost postat la ora 09:22, ora Bucuresti
ora forum este setata  la ora UTC+2
pentru verificarea orei intrati in PROFIL, la setarile dvs si modificati ORA functie de zona geografica unde va aflati
pentru Romania alegeti Bucharest:UTC+2
Admin
Admin

Varsta : 62

http://blogdesignstudio.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Vin Mar 20, 2015 10:38 am

Buna dimineata!
Va servesc cu o cafea,pe care sa o sorbiti in liniste,in fata computerului!

Am facut schimbarile,pt.ora si data.Acum e ora 10.38
.Sa vad,doamne-ajuta!
Sa aveti o zi frumoasa!

husni

Sus In jos

Mesaj  husni la data de Vin Mar 20, 2015 10:40 am

Exact,ora la care am postat.La data,am pus Bucuresti,deoarece,aici si in Romania e la fel.
husni

Sus In jos

Mesaj  iuli la data de Sam Mar 21, 2015 12:44 am

Buna seara adica si noaptea si urmeaza chiar dimineata zilei de Gratie 21
MARTIE-da la o asa zi am aparut si eu pe aceasta planeta Smile -nu am avut timp sa deschid calculatorul ca toata casa e inversata -a dat o vrednicie in mine Shocked What a Face -ca m-a apucat zugraveala in sufragerie...si bunul Dumnezeu mi-a dat putere sa o termin ieri dupa amiaza -asa ca petrec azi de ziua mea la aranjarea lucrurilor pe la locurile lor Rolling Eyes -sunt cam paipanogita de la atitea miscari Rolling Eyes -eu am facut singura o zugraveala reusita-am pus si alta galerie si sunt obosita si un pic racita dar o sa-mi revin....
INTILNIREA DIN BUCURESTI a fost super -si cu Vichi-parca o cunosteam de o viata Embarassed -iar Alina iarsi s-a dat peste cap ca un LEU-PARALEU-si a facut inca 2 prajituri si un tort super ...ce sa mai zic de gratar Very Happy -le multumesc pentru aceasta super intilnire tuturor si lui nasa Gabita care ne-a suprins de la capatul planetei Embarassed
Am citit rapid ce-i pe la cafea:
Anena -va iubesc-sanatate maxima mamei tale si Andreei si la toti Exclamation
Medi sanatate parintilor tai si lui George-viata nu ne permite sa ne revedem asa cum ne doream-dar.....toti sunteti in gindul meu-oriunde va aflati-Silvioara la fel si toti pe care va cunosc.Sidy e in mari pregatiri si cu plecarea la copii-sanatate ,drum bun si multe bucurii impreuna cu Alex,Ancuta si Claudiu flower
Hai ca se face dimineata si mai am mult de lucru...
Sanatate maxima si liniste si armonie tuturor oriunde ne aflam flower
iuli

Data de inscriere : 29/08/2011
Localizare : Craiova

Sus In jos

Mesaj  mari la data de Sam Mar 21, 2015 10:12 am

Bună dimineața!
Fetelor, cum a fost ieri în București?
La Adânca a nins. Deși m-am îmbrăcat bine, am înghețat. Abia m-am dezghețat în microbuzul cu care ne-am întors.
Acum să schimbăm registrul.
Iuliana, îti doresc spor la aranjat în casă și poate spre seară ai și musafiri sau poate mâine. Urările la locul cu „pricina”.
Vă las cafeluța și merg la treabă, că și eu am program administrativ.

mari

Sus In jos

Mesaj  Mom_of_3 la data de Sam Mar 21, 2015 5:54 pm

buna fetelor!!!
ma mai tineti minte? bounce bounce bounce
imi faceam curat in email si am dat peste link-ul de la acest forum, uitasem complet de el, n-am mai intrat aici de un car de ani.
Nici nu stiu ce sa va spun, as avea de citit in urma pentru o luna cred si numai timp nu am hahaha
Intre timp , dupa cum unele din voi stiti, cred, ne-am inmultit, suntem o familie de 5 acuma. Are mama o fata si doi baieti. Basketball
Si acum va las, sper sa cunteti bine toate, trag de mine copiii astia sa-i duc in parc si la biblioteca. Asa ca ma conformez. Incerc sa mai dau pe aici,cind timpul imi permite.
Un weekend minunat si insorit,va doresc.
Mom_of_3

Data de inscriere : 24/10/2011
Localizare : USA

Sus In jos

Mesaj  Sidy la data de Dum Mar 22, 2015 6:08 am

Buna dimineata Gasca Gustoasa !

Eu sunt cu pregatirile in linie dreapta, pe ultima suta de metri....asa ca am intrat pe fuga sa va aduc micul dejun de duminica si o cafeluta fierbinte ,bineinteles...
La noi la Biserica, vine azi Preasfintitul Episcopul Oradiei si am sa ma rog pentru voi toate ( toti) si familiile voastre , sa fiti sanatosi Exclamation Exclamation Exclamation
ANCA bine ai revenit printre noi, cum sa te uitam ? Asta chiar ca e o bucurie, ca mai ai un baietel. Eu una nu stiam. Sa creasca mari si sanatosi toti 3 ,alaturi de parintii lor Exclamation Daca vrei, te rog trimite-mi pe MP numele cu care esti pe Facebook ,sa va vad.
Va las cafeluta si va doresc o duminica faina si insorita sunny Exclamation

Sidy

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 29 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Urmatorul