Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Intilnirea gustoaselor la Timisoara

+10
Geta
anena
mari
alina 42
diana
silvi0ara
Doina Ghidu
delia
Nicuvar
Sidy
14 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Sidy Mar Sept 25, 2012 7:00 am

Deci ramane 12-14 octombrie ???
Si la lista asta nu se mai inscrie nimeni ???

- Anena si Adrian
- Sidy si Valy
- Nicu si Doina
- Andrei si Andreea
- Geta
- Lia cu Teo

Diana ???tu nu spui nimic ???
Cine se va ocupa cu cazarea noastra ??? Ca asa se vede ca numai eu si Vali avem nevoie de cazare vineri seara.....
Haideti fetelor...chiar nu mai sunt amatoare la Intilneala ???
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  diana Mar Sept 25, 2012 8:04 am

cum am spus mai sus voi veni indiferent de ce data alegeti....ieri nu am avut curent de la 9 la 15, azi la fel.....trebuie sa fug sa fac cate ceva pana la 9.
diana
diana

Mesaje : 286
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 49

http://dianacakes.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Geta Mar Sept 25, 2012 11:00 am

Sidonia ,cazarea se rezolva acolo ,o sa dau niste telefoane sa vedem bine ???
Pupppppppp!

Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 66
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Sidy Mar Sept 25, 2012 3:37 pm

OK...sa vedem , oare Anena nu vrea cazare ???
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Geta Mar Sept 25, 2012 9:27 pm

Eu cred ca nu-i o problema cu cazarea,nu e zona turistica,numai sa nu fie nunti,dau eu miine telefoane Smile
Pupici:)
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 66
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Sidy Joi Sept 27, 2012 7:01 am

Dupa cate am inteles vine si Iuliana de la Craiova....
Credeam ca va trece si Anena pe aici sa ne spuna ceva.....!
Am anuntat-o si pe Daniela Razz
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  mari Joi Sept 27, 2012 8:42 am

Ce-mi place Hotel si restaurant Trio! E foarte fain acolo! Si-mi place si agitatia voastra! Parca m-as pregati si eu sa vin cu voi, asa mi se pare, ca sunt in mijlocul problemei! Very Happy Very Happy Very Happy
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  anena Joi Sept 27, 2012 9:18 am

Sidy a scris:Dupa cate am inteles vine si Iuliana de la Craiova....
Credeam ca va trece si Anena pe aici sa ne spuna ceva.....!
Am anuntat-o si pe Daniela Razz
Sidonia, eu am zis din capul locului ca vin...speeeer din tot sufletul ca in saptamina aceea, pina vineri sa imi termine lucrarea la dentist.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Sidy Joi Sept 27, 2012 9:26 am

Da'noi te primim si ...stirba !!!

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 060211fetitastirbacasca

Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Doina Ghidu Joi Sept 27, 2012 11:02 am

Vreau si eeeuuu...Nu la dentist, la Timisoara cu voi!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Geta Joi Sept 27, 2012 12:30 pm

O camera cu doua locuri e 100 lei am sunat azi,meniul zilei,15 lei,o ciorba burta 10 lei,micii sun fooarte buni ,trebuie sa anuntam doar ce vrem sa facem si cite locuri sa ne rezerve,saptamina aceasta e full ,revin.cu noi informatii.Smile

In pretul de cazare intra si micul dejun:)

Hotell restaurant Trio Smile


Ultima editare efectuata de catre Geta in Joi Sept 27, 2012 12:49 pm, editata de 2 ori
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 66
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Nicuvar Joi Sept 27, 2012 12:43 pm

Geta a scris:O camera cu doua locuri e 100 lei am sunat azi,meniul zilei,15 lei,o ciorba burta 10 lei,micii sun fooarte buni ,trebuie sa anuntam doar ce vrem sa facem si cite locuri sa ne rezerve,saptamina aceasta e full ,revin.cu noi informatii.Smile

Unde e camera 100 lei?
Nu ne intereseaza saptamana asta, ci peste doua saptamani, in perioada 12-14 octombrie.
Masa mare o facem la Daf Junior, sambata 13 octombrie. Si avem multe de vazut acolo.
Acum e vorba numai de cazare. La Hotel IQ e 88 de lei camera, cu toate facilitatile.
Nicuvar
Nicuvar

Mesaje : 199
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nichipercea.wordpress.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Geta Joi Sept 27, 2012 12:52 pm

La Trio acolo am sunat ,pt.mine mi-e echilateral nu conteaza unde mergem,doar sa fim impreuna,saptamina asta acolo la Trio era ocupat doar cealalta cica e liber dar doar m-am informat,nu am rezervat nimic pina nu vedem ce si cum nu?

Da stiu ca saptamina viitoare adica 13,14 nu stim inca ziua,vedem ,puuup I love you I love you I love you I love you

Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 66
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Nicuvar Joi Sept 27, 2012 1:09 pm

Geta a scris:La Trio acolo am sunat ,pt.mine mi-e echilateral nu conteaza unde mergem,doar sa fim impreuna,saptamina asta acolo la Trio era ocupat doar cealalta cica e liber dar doar m-am informat,nu am rezervat nimic pina nu vedem ce si cum nu?

Da stiu ca saptamina viitoare adica 13,14 nu stim inca ziua,vedem ,puuup I love you I love you I love you I love you


Nu e saptamana viitoare, e peste 2 saptamani. Noi trebuie sa stim cate locuri de cazare sa rezervam si pentru care nopti, ca sunt doua: vineri si sambata. Anena spunea ca nu vrea cazare, ea vine sambata dimineata si pleaca seara. Asta-i problema. Sidy si Valy vor sa vina de vineri, despre Iuliana nu stim nimic.
Nicuvar
Nicuvar

Mesaje : 199
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nichipercea.wordpress.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Geta Joi Sept 27, 2012 1:14 pm

da asa am inteles si eu pai sa vedem,probabil face lista Sidonia.
Sa vedem mai e timp ca inca nu nici 1:)
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 66
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Nicuvar Joi Sept 27, 2012 1:31 pm

Mai e si Pensiunea Ivu & Raul, cu 80 lei/noapte camera dubla. Se poate rezerva si online.

http://hotelguru.ro/pensiunea-ivu-raul-giroc
Nicuvar
Nicuvar

Mesaje : 199
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nichipercea.wordpress.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  iuli Vin Sept 28, 2012 12:51 pm

Dragii mai mai e pina la intilnirea din 13.10.12 de la Timisoara ,inca nu m-am hotarit ....eu vreau sa vina si Alina cu mine ...treburile sunt cam incurcate deocamdata ,am vorbit cu Alina si a zis sa vedem ce si cum in saptamina ultima ne hotarim daca venim sau nu.
Vorba e ca am fi bucuroase sa ajungem la intilnire.......mai vorbim.
O zi super la toti ,sanatate Embarassed
Pe curind flower


Ultima editare efectuata de catre iuli in Vin Sept 28, 2012 10:27 pm, editata de 1 ori
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Geta Vin Sept 28, 2012 12:56 pm

Wow,ce fain ar fi flower flower flower I love you I love you I love you
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 66
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Sidy Lun Oct 01, 2012 7:41 am

Deci eu si Valy vrem cazare pentru sambata seara doar.
Venim simbata dimineata si pecam duminica.
Bine ar fi sa fie impreuna cazarea si restaurantul sa nu ne plimbam de la Iafa la Caiafa...ca ar bea si Valy o bere si nu mai are cine ne duce cu masina.
Si s-ar putea sa mergem cu microbuzul...inca nu stiu precis...in saptamana 08-13 oct vom sti precis, luni sau marti.
Atata doar sa va hotarati UNDE tragem......
Si mai am o surpriza timisoareana pentru voi...cine mai vrea sa vina la Intilneala...tot din Tm....
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Daniela Lun Oct 01, 2012 7:47 am

Sidy, multumesc frumos pentru invitatie dar din pacate nu o putem onora, asa a fost anul acesta, am ratat tot ce se putea rata dar ne pregatim pentru anul viitor Very Happy
Daniela
Daniela

Mesaje : 54
Data de inscriere : 13/10/2010
Localizare : Cluj

http://danielabucatariemoldo-ardeleneasca.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  iuli Lun Oct 01, 2012 8:50 am

Am cotrobait pe net si am gasit asa ceva ptr cazarea de Intilneala la Timisoara......






Direcţia Judeţeană de Tineret şi Sport dispune pentru cei interesaţi, cazare într-un hotel, care dispune de condiţii excelente, la preţuri mai mult decât accesibile, ultracentral.

Astfel, în centrul Timişoarei, te poţi caza în camere cu 3 paturi, grup sanitar şi duş în fiecare cameră, tv, încălzire, wireless.




FACILITATI DE CAZARE:
fax frigider in unitate internet wireless FACILITATI IN CAMERE:
baie in camera camera cu TV incalzire centrala 0 voturi 0 voturi Descrierea şi facilităţile sunt conforme cu realitatea?Votul dvs. va fi analizat si aprobat in 24 ore.
Trimiteti-ne explicatia votului dvs. pe Facebook.


Capacitate: 29 locuri in 10 camere

Tarife valabile in perioada 01.10.2012 - 31.12.2012CamereleTip cameraBaieCursul sapt.WeekendPret single
--------------------------------------------------------------------------------

2, 3Camera dubla twinda70 lei / zi70 lei / zi50 lei / zi
--------------------------------------------------------------------------------

1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10Camera triplada105 lei / zi105 lei / zi50 lei / zi
--------------------------------------------------------------------------------

* Toate preturile sunt valabile pentru o singura noapte de cazare si sunt finale.

* Preturile care vor fi achitate de turisti se calculeaza per persoana/noapte dupa cum urmeaza: 30 lei/persoana/noapte in cazul in care intr-o camera stau 3 persoane; 35 lei/persoana/noapte in cazul in care intr-o camera stau 2 persoane; 50 lei/persoana/noapte in cazul in care intr-o camera sta 1 persoana.




0 voturi 0 voturi Preţurile afişate sunt cele comunicate la telefon? Votul dvs. va fi analizat si aprobat in 24 ore.
Trimiteti-ne explicatia votului dvs. pe Facebook.
PROCEDURA DE REZERVARE

1.Pentru a evita orice neplaceri cu retinerea camerelor, chiar daca ati vorbit cu hotelierul la telefon, completati si formularul solicita cazare pe email-ul proprietarului. Astfel intelegerea ramane scrisa,
2.Insistati sa platiti avans si pastrati dovada. In cazul in care hotelierul nu va pastreaza camerele va puteti adresa Politiei, OPC, Ministerului Turismului. Notati pe documentul de plata datele sejurului, numele unitatii si localitatea,
3.TURIST INFO nu va lua in considerare eventualele reclamatii daca nu ati folosit formularul solicita cazare pe email. Este foarte posibil ca, pentru aprobarea recenziei dvs, sa va solicitam dovada achitarii avansului.



Trimite acum solicitarea de cazare pe email-ul proprietarului

CONTACT DIRECT PROPRIETARI0256 490 469
( Receptie )
Fax: 0256 490 469De ce este important să trimiti solicitarea şi pe email
1.Eliminaţi eventualele neinţelegeri cu unitatea privind data sejurului şi numărul de camere,
2.Aveţi o copie a rezervării pe email-ul dvs,
3.Dacă este nevoie, vă puteţi adresa OPC,
4.La sfârşitul sejurului puteţi scrie o recenzie.
Cazare Timisoara

Are si citeva imagini cu interiorul,nu e de n.....stele dar fiind pretul mai mic ,eu zi c ca ptr o noapte sau 2 de cazare ,merge bounce
O sa mai caut....ce pare aveti Rolling Eyes Question


iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Sidy Lun Oct 01, 2012 3:05 pm

Iuliana, da-ne un LINK sa vedem si noi unde e asta si ce ne ofera ca pretul...e ok !
Are si restaurant acolo ????
Ca doar nu ne-am plimba cum am zis mai sus......
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Nicuvar Lun Oct 01, 2012 5:50 pm

Cand a propus Anena o intalnire la Timisoara, am inteles ca este vorba despre o zi. Ne intalnim intr-un loc placut si ne simtim bine. De aceea am propus Daf Junior din Giroc. Daca ar fi fost o intalnire de 3 zile, cum sunt cele de la Alba Iulia, ar fi fost altceva. Doar ca atunci nu ma puteam angaja la nimic, neavand masina. Noi depindem de Andi.
Apoi a aparut problema cazarii. Nicio problema. Am gasit tot in Giroc, ca sa nu ne plimbam prea mult si sa bea si Valy o bere (sau mai multe) Smile. Cea mai buna oferta, in aceasta perioada, este la http://www.cazaretimisoara.ro/index.php?cmd=unitate&id=128&nume=PENSIUNEA%20IVU%20&%20%20RAUL%20-%20COM.GIROC,%20TIMISOARA
Am luat-o tot de pe Cazare Timisoara. Este pe strada Semenic nr.25, in Giroc, care este perpendiculara pe str.Gloria nr.5, unde este Daf Junior. O mica plimbare pe jos, de la restaurant pana la pensiune. Si are de toate in camera.
"Hotelul" ala de la tineret cred ca este un camin, transformat in "hotel". Asa nu are niciun farmec, sa stati la un camin si sa mancam la nu stiu ce restaurant din apropiere. Anena ne-a dus la Conacul Secuiesc si la Manastirea Ramet. Si a fost foarte fain. La Timisoara, pentru o intalnire frumoasa, Daf Junior este cea mai potrivita alegere. Si cazare la doi pasi. Smile
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Giroc

Nicuvar
Nicuvar

Mesaje : 199
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nichipercea.wordpress.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  diana Lun Oct 01, 2012 8:54 pm

Eu nu prea cunosc Timisoara din punctul de vedere al vizitatorului sa zicem, de obicei merg cu treburi, dar sunt de parere cu Nicu, daca e vorba de doar o zi nu are rost sa va cazati in centru, e departe de Giroda. La Daf Junior am auzit ca e frumos. Pentru mine important e sa ne vedem fata in fata si sa ne cunoastem oriunde o fi Very Happy Very Happy
Centru se poate vizita, e frumos mai ales seara, puteti vedea Catedrala....asta ca o plimbare. Terase sunt destule in zona.
diana
diana

Mesaje : 286
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 49

http://dianacakes.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Geta Lun Oct 01, 2012 9:40 pm

E foarte fain la Giroc ,am fost si eu de mai multe ori si in calitate de agent imobiliar si de gurmanda Smile)))))
Dar oare asta e important sa mincam doar ?
Eu zic ca nu, dar micii aia se topesc in gura,imi pare rau dar nu am decit 1 litru de palinca si ala luat sub forma de imprumut ca Ioji a lasat-o la 45 si e si putin tulbure ,asta am luat-o de la prietena mea si vad cum fac nu-i o problema,va puuuup:)



Astept sa va vad dragii mei I love you I love you I love you I love you




Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 66
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 2 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum