Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

+10
diana
stoi_mimi
alina 42
martagabriela
Doina Ghidu
maria mihalache
mari
iuli
Sidy
anena
14 participanți

Pagina 8 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  anena Lun Iul 14, 2014 12:11 pm

Mimi draga, la ora aceea pentru noi e inca...dimineata. daca e frumos precis untem pe afara , bintuim pe undeva , daca nu, suntem pe la prieteni, rude sau acasa, dar de culcat ne culcam tirziu.Dupa ora 1.
Asa ca, nu trebuie sa te rusinezi,ok? Suntem intre prieteni , deja...eu cel putin asa simt.
Pup si drum bun. mai vb la telefon.Am pierdut numarul tau de telefon. Suna-ma ca sa il salvez din nou.Am probleme cu telefonul cel nou. Nu merge si din acest motiv am pierdut multe numere din agenda. trebuie s ail duc in service la Orange.sa s e spel cu el pe cap, ca mi-a mincat zilele.Si este smartphone, cica.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  anena Lun Iul 14, 2014 12:34 pm

Postez din nou ca sa cititi, ca vad ca cititi doar pe sarite. Very Happy Very Happy Very Happy  o fi de la caldura Question Question Question Question Question 
No, de ce m-am temut s-a intimplat.Chestia cu Terra Mythica ,pica. Ne=am hotarit mult prea tirziu. Este full tot complexul ...nu au nici o posibilitate sa ne mai primeasca si pe noi. Daca faceam rezervarea atunci cind v-am propus prima data, era ok.
Deocamdat nu am alte idei care sa convina tutror.
revin.... 
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  mari Lun Iul 14, 2014 12:47 pm

Anena dragă, pe mine m-ai omis din lista celor care sunt de acord cu programul. Pe mine și pe Alina. Noi nu știm sigur cu ce o să venim. Dacă îi merge mașina Alinei, o să venim cu mașina, dacă nu cu autocarul.
Eu am cale liberă de la Scarlat să vin la Alba chiar dacă o să fie în spital sau acasă. De azi lucrează cu terapeutul. Sper să lucreze toată săptămâna cu terapeutul și la sfârșit de săptămână să fie tot în spital, că e mai sigur și are și o mulțime de vizitatori, așa că n-o să-mi simtă lipsa.
Sigur o să-ți placă Mimi și „yo gogși”.
Anena eu zic să ne luăm provizii de la moll și să mergem undeva la iarbă verde, poate acolo unde ți-ai serbat tu ziua sau în altă parte unde știți voi un loc pitoresc și cred că sunt destule.
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Mier Iul 16, 2014 2:16 pm

Ce sa va spun,sunt necajita............am probleme cu masina si nu stiu daca ajungem la Alba Iulia.La 3 am programare in service.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  stoi_mimi Mier Iul 16, 2014 4:14 pm

offff si masinile astea ! poate service -ul v-a face minuni ptr ca la fiecare postare cu vesti proaste. ma dezamageste mai mult .. dar acum la mine zarurile au fost aruncate...bagajul este la usa...Melissa intreaba cit a mai ramas un geget adica o zi ...va fi greu si lung drumul   .va pup pe miine ! eu acum la 18 plec la munca

.
stoi_mimi
stoi_mimi

Mesaje : 107
Data de inscriere : 30/08/2011
Varsta : 65
Localizare : cernavoda /CT

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  anena Joi Iul 17, 2014 12:09 am

Medi,nu este defectiune sa nu se poata remedia.Sa nu imi spui ca nu vi nici tu.

Mimi, Delia, Mone si Gabi, DRUM BUN pentru miine.
Pe restul va astept vineri si va urez si voua DRUM BUN , dragele mele gustoase.
Inca nu stiu ce vom face simbata, cind suntem toate, pentru ca vremea este foarte instabila. Chiar daca aici in oras, nu prea ploua , sau ploua doar trecator, im jurul nostru sunt ploi grele, cu furtuni. Cred ca cel mai bine, simbata de dimineata, vom merge la un gratar la Ampoita, acolo unde mi-am serbat ziua cu voi... facem cumparaturi la Kaufland si ne gospodarim noi.
Imi pare tare rau ca nu poate veni Doina, pentru ca stiu cit de mult si-a dorit si cita nevoie avea de asta.
Recapitulam orele la care sositi, sper ca am retinut bine.
Gabi si Mone, joi, cindva.
Delia si Fernando, joi, la fel, cindva, pe la prinz, dupa prinz...
Mimi si "Io gogosi", la ora 21,30, cu trenul, tot joi.
Doina si Nicu, vineri la 13,17.
Medi, Sidonia, cu jumatatile lor, vin cu masina, vineri.
Iar Alina, Iuliana si Mari, inca nu stiu cu ce vin....dar banuiesc ca vor face un anunt cind vor sti exact.

DRUM BUN TUTUROR !!!!! VA ASTEPT CU TOATA DRAGOSTEA SI CU NERABDARE.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  mari Joi Iul 17, 2014 7:38 am

Eu vin cu Alina.
Nu știu ce a hotărât Iuliana, dacă vine cu noi sau pleacă la Alba Iulia cu trenul. Vorbesc mai târziu cu ea sau poate scrie chiar ea.
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  martagabriela Joi Iul 17, 2014 8:47 am

Ne pare rau nu putem ajunge decit vineri.
Piciorul meu e tot umflat si trebuie sa stau azi cuminte ca sa putem pleca miine
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Joi Iul 17, 2014 9:53 am

uffffffffffffff,Anena.................asa este, de reparat se repara dar din pacate de-abia saptamana viitoare intru in posesia ei................deci ,nu putem veni.asta este,imi pare tare rau.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  stoi_mimi Joi Iul 17, 2014 10:07 am

repejor ca nu tine bat la tel ..suntem un tren la distanta de o ora de capitala Anena daca vrei sa iei legatura cu mine suna aici 0733815712
 pe tel acesta  bat ...va pup abia astept clipa...Medi ai tren la 13 catre alba te astept in gara hi hi hi
stoi_mimi
stoi_mimi

Mesaje : 107
Data de inscriere : 30/08/2011
Varsta : 65
Localizare : cernavoda /CT

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  stoi_mimi Joi Iul 17, 2014 10:08 am

repejor ca nu tine bat la tel ..suntem un tren la distanta de o ora de capitala Anena daca vrei sa iei legatura cu mine suna aici 0733815712
 pe tel acesta  bat ...va pup abia astept clipa...Medi ai tren la 13 catre alba te astept in gara hi hi hi
stoi_mimi
stoi_mimi

Mesaje : 107
Data de inscriere : 30/08/2011
Varsta : 65
Localizare : cernavoda /CT

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  mari Joi Iul 17, 2014 10:23 am

Drum bun Mimi! Drum bun Delia!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  delia Mier Iul 23, 2014 5:37 pm

Alba Iulia 18-20 iulie 2014
A VI-a intalnire a gustoaselor.
Gasca faina, zau!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 DSC_6015_1
delia
delia

Mesaje : 208
Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  martagabriela Mier Iul 23, 2014 5:58 pm

bine spus GASCA FAINA?
ce mult ne veti lipsi. Dar poate anul viitor vom reusi sa stam mai mult timp ......la Bran.
va sarutam
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  Sidy Joi Iul 24, 2014 7:13 am

GABI ma bucur ca voi pregatiti terenul deja, pentru anul viitor !Cu siguranta ca vom sta mai multe zile la Bran sau poate chiar in Poiana , dupa intilnire, impreuna cu voi.
Cel putin Valy si cu mine SIGUR, daca DD ne da sanatate si nu apare nimic neprevazut....
DRUM BUN spre casa, dragii mei...astept sa vorbim !
DELIA multumesc frumos pentru link-urile trimise Exclamation Minunate pozele( nici nu ma gandeam sa fie altfel) dar...nu le pot salva in acest format !!!
Noroc ca ai mai pus tu vreo 100 de poze separat !
Multumesc frumos !
Tzuc cu drag toata GASCA !
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  Doina Ghidu Joi Iul 24, 2014 9:21 am

Hai, mai gustoaselor! Nu povesteste nici una cum a fost la intalneala? Tot astept povestile si...nimic!  Laughing  Macar spuneti-mi si mie de ce se va tine la anul la Bran, cum de s-a stabilit asa.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  alina 42 Vin Iul 25, 2014 6:22 pm

Bunaaaaa seara gașcaaaaaaa !!!!!!
Bine v-am regasit !!!! Razz
Upsssss !!!!! Nici o povestioara pe aici ??????
Din pacate pentru forumul nostru, *facebucul* a trecut inainte !!!!! Rolling Eyes  Adevarul este ca pe facebook se pot posta mult mai ușor atat fotografii cat și filmulete !!!!
In amintirea vremurilor in care forumul nostru era un mic furnicar, eu o sa incep relatarea intalnirii noastre, aici !!!!! Razz
Dupa cum știți, de fiecare data inainte de intalnire, Bubulina mea trebuie sa i se intample ceva !!!!!! Laughing !!!! Da data aceasta, a cedat discul de ambreaj !!!!! Din fericire, joi dimineața a fost gata de decolare !!!!! Joi seara, Iuliana și Mari s-au inființat la mine, cu tot tacamul, pentru imbarcare , iar vineri dimineața, am decolat  !!!!! Iuliana, ca de obicei, a fost copilotul meu !!!! Razz  Parca o aud !!!!! Alina !!!! nu te supara !!! Luminile, apa , ulei , centura....... Razz  No
Drum intins pana la OMV-ul de la intrarea pe Valea ! Oltului !!!!!
Primele fotografiiii !!!!! Razz  nu se putea altfel !!!!!
Brrrrrr. cam friguț !!!!! Dar ce conta !!!!! mai era puțin si ne intalneam cu prietenii nostri !!!!!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2up2rlw
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2rdyq13
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 102tb9d
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 28ix11h
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 27xhyy0

Dupa ce am strabatut Defileul Oltului , am trecut de Sibiu , si am ajuns in Zona Sebeș, am intrat si noi , ca țaranii neștiutori pe Autostrada sa ajungem in Alba, si ne-am ratacit !!!!!!!!! Razz Shocked Odata am luat-o inapoi spre Bucuresti, m-am intors si am nimerit pe alta gaura !!!! Shocked Razz 
La un moment dat am intrebat fetele, daca nu au impresia ca ne invartim in loc !!!!!!  Razz Pana la urma am mai intrebat, și intr-un final am ajuns cu bine in Alba !!!!!! Am fost primele , dintre cei care trtebuiau sa ajunga in ziua de vineri !!!!!!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Ir18ht
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2ailq40
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 E5fxfo


alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  alina 42 Vin Iul 25, 2014 6:30 pm

In așteptarea celorlalți, am trecut la....... fotografiiiii bineinteles !!!!! Razz Razz Razz 
Cele trei grațiii !!!!!!!!!! Razz  Razz  Razz 

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 33lo5s4
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 T4xym9

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2njd7h4
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  alina 42 Vin Iul 25, 2014 6:56 pm

La un moment dat, primim un telefon de la draga noastra Anena ! Eram invitate sa deschidem un pic ușa !!!!!
Wawwwwww !!!!!! La ușa Anena, Jeni, Doina și Nicu ..... a aprut și Deliuța cu Mihaița și Fernando !!!!!!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 35jmg50
și neaparat trebuie sa avem si picioare !!!!!! Razz 
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2s6mss0
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2lsb6a9
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 1e6p7o
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Qziyaq
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  Doinavar Vin Iul 25, 2014 7:09 pm

Frumos!!! Ce-mi place!!!
Asa-i, pe facebook poti pune un album deodata, apoi mai povestesti.
Dar asa e mai frumos.
Las ca il pun pe Nicu sa puna poze si sa povesteasca, eu inca ma "razboiesc" cu muncitorii.
Doinavar
Doinavar

Mesaje : 176
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 67

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  alina 42 Vin Iul 25, 2014 7:14 pm

Au aparut și Mone cu Gabița !!!!! cheers lol! I love you 
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 29ipts
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 34oq8uw
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 103acn7

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2i2m3a
A aparut , in premiera, si distinsa doamna de la Cernavoda , Mimișor impreuna cu micuța Melisa !!!!! La inceput , Io Gogoși a fost pițin timida.......
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2vhx8ur
dar dupa cateva minuteeeee....
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 15ph28o
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  alina 42 Vin Iul 25, 2014 7:20 pm

Doinavar a scris:Frumos!!! Ce-mi place!!!
Asa-i, pe facebook poti pune un album deodata, apoi mai povestesti.
Dar asa e mai frumos.
Las ca il pun pe Nicu sa puna poze si sa povesteasca, eu inca ma "razboiesc" cu muncitorii.



spor la treaba Doinița !!!!!
sa puneți si voi povestea voastra !!!!
fiecare ar trebui sa puna povestea lui aici !!!!! Noi datorita forumului suntem o familie, nu datorita facebook-ului !
Fiecare ar trebui sa adauge aici cateva fotografii , daca se poate instantanee.... Very Happy I love you lol! 
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  alina 42 Vin Iul 25, 2014 7:24 pm

Au aterizat si oradenii !!!!
Bucurie mare !!!!! lol! 
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Rhpc1x
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2cxgjv7
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2aj9jf5
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  alina 42 Vin Iul 25, 2014 7:51 pm

pregatirea pentru prima ieșire in oraș !!!!!
Mergem la Erol !!!!!
Majoritatea ne dorim o pizza !!!!!
cele trei grații !!!!!! Razz 

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 N6qgm
toata lumea consulta meniul !!!!! Razz 

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 11j3rmh
apare pe radar și familia Munteanu !!!!!

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2myw7tk
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 169pwd2
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 24xpi7b
discuții intre prieteni !!!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 2vmbm9u
vremea nu a ținut cu noi și am fost nevoiți sa ne mutam in restaurant !!!!
in așteptarea comenzilor, noi bineințeles ca incercam sa imortalizam cat mai multe !!!!!! Razz Razz Razz 
aceasta a fost pizza mea, quatro formaggi !!!!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Ajsfbc
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 O89gtj
mascota noastra !!!!
2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 25qywch
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  Doina Ghidu Sam Iul 26, 2014 12:51 pm

ALINA, MULTUMESC! Doamne cat te iubesc! ASA DA! Asa simt si eu ca am mers cu voi, pas cu pas, cu toate peripetiile, cu toate emotiile, cat de frumos! Si asa e, ai dreptate, FORUMUL a fost cel care a format aceasta minunata familie, nu facebookul.
Astept cu emotie continuarea. Va pup!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia. - Pagina 8 Empty Re: 2014.Un an cu sot, numai bun de intilniri....fac strigare de intilneala laAlba Iulia.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum