Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Cind ne intinim la Alba Iulia?

+12
Munteanu Eugenia
silvi0ara
iuliana_28
iuli
Doinavar
mari
Doina Ghidu
alina 42
martagabriela
Sidy
maria mihalache
anena
16 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Mar Mar 26, 2013 12:33 pm

Hai sa vedem lista cu potentialii participanti la intilnire.
1. Anena
2. Sidy
3. Medi
4. Mari
5. Doina
6. Doina V
7. Iuliana mica
8. Iuliana
9. Alina
10.Gabi si Mone
11.Silvioara
12.Nico
13.Menuca
14.Eugenia- sigur va veni si ea fiind intilnirea la noi in oras.
lista ramine deschisa...

Ramine sa stabiliti fiecare cite persoane veti fi.
Si pentru ca simbata va fi o zi plina, adica d e dimineat pina seara, ma gindesc la ceva nou, pt ca sunt sigura ca sunteti satule de schimbarea garzii si alte chestii prin cetate. Eu va fac propuneri si voi hotariti,ok?

Acum am auzit prognoza e lunile iulie si august...va fi jar. Dar eu zic ca e mai bine sa fie cald si sa ne ascundem intr-o padure , decit sa ploua si sa ne tina in casa.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  martagabriela Mar Mar 26, 2013 1:09 pm

Cu noi e Ok locatia. D aca va fi cald Mone ia ventilatorul ca vorba aia,e crescut la Polul Nord.
Si cu berea m-ati dat gata,anul asta TREBUIE sa beau si eu
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  mari Mar Mar 26, 2013 2:00 pm

Nici eu n-am baut bere si fetele astea imi tot fac pofta! Ma gandesc, oare de ce n-am baut?
Anena sigur va vrea si Eugenia sa vina cu noi. Asa a zis. Acum asteptam programul!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Mar Mar 26, 2013 4:28 pm

Nici eu nu am baut bere asa ca musai anul asta sa o degust.
Anena, stii ce mi-as dori eu sa vizitez?....................fabrica de portelan..............dar asta cu acordul tuturor,bineinteles!Si restul vezi tu ce propui.pup!
Mai sunt fete ca Nasa Mimi,Geta Timisoara,Lenutica si Angela,Daniela Cluj,Lulu,Diana Timis,Lumi,Mariuca Braila ...................haideti fetelor poate reusiti sa veniti.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  martagabriela Mar Mar 26, 2013 4:36 pm

Interesanta propunerea lui Medi,si eu asi vrea daca se poate.
Iar despre bere,cine nu a gustat anul trecut are intietate anul acesta,nu-i asa Mari?
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  mari Mar Mar 26, 2013 5:28 pm

Sigur! Abia astept! Si mie mi-ar place sa vad fabrica de portelanuri si doamne ajuta sa am destui bani sa si cumpar ceva!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Mar Mar 26, 2013 5:36 pm

dragelor si dragilor, pentru a avea ziua de sambata posibilitatea sa mergem sa vizitam locuri noi, eu propun ca vineri seara, pe terasa pensiunii, sa o facem lata cu ceea ce am promis! !! cheers lol! gratar, bere, sampanie, projituri, si tort bineinteles! !! lol! Asta daca sunteti deacord! !! cheers
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Mar Mar 26, 2013 7:02 pm

Alina eu zic ca este deja mult prea mult sa o facem lata si vineri si sambata ca doar nu ne intalnim sa stam doar in pensiune.Vineri mergem de exemplu sa luam masa undeva ,ce bine a fost anul trecut la Conacul Secuiesc) iar in cursul zilei de sambata avem tot timpul sa mergem sa ne plimbam.Iar seara petrecem pe terasa pensiunii.Iar daca vineri petrecem pe terasa pana noaptea tarziu cred ca exista posibilitatea sa ne trezim a doua zi mai tarziu si sa ratam o zi plina de plimbat si relaxat.
pe mine una sincera sa fiu nu ma incanta varianta asta.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  iuli Mar Mar 26, 2013 8:09 pm

Foarte de acord cu Perla Muresului iar BEREAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA de acolo nu a fost nici unde mai buna,noroc cu Dointa,si ori de cite ori ma gindesc la bere asa ceva mai bun ca acolo nu am baut Very Happy
iar pentru masa de vineri seara eu sunt de acord ca cine vrea poate sta pina mai tirziu ,cine nu la somn sau sa vedem ce vrea si majoritatea What a Face Rolling Eyes Question
Perla Muresului ofera posibilitati daca vrei sa stai si sa maninci afar e OK,sau in interior iar e OK.Programul de BINTUIALA inca nu s-a facut asa ca astept propuneri Rolling Eyes
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Mar Mar 26, 2013 8:30 pm

si sambata seara ce facem Iuliana?.........pai daca unii se duc la somn iar altii stau pe terasa de ce ne mai intalnim???
clar eu nu sunt de acord ca vineri sa stam pana seara tarziu pe terasa pentru ca asta ar insemna ca sambata sa ma scol tarziu si sa pierd din ceea ce am putea vizita.eu zic ca nu ne intalnim numai sa stam la masa pe terasa,dar daca voi hotarati asa e treaba voastra ,eu in cazul asta nu va voi onora cu prezenta.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Mar Mar 26, 2013 9:15 pm

fetelor, fetelor, stati ca mai sunt trei luni pina atunci. deocamdata sa stabilim data cind credeti ca veti putea veni cit mai multe si apoi facem si programul.
Medi, cit despre Portelanul, o sa vorbesc si sa vad cum se procedeaza ...sincer nu stiu, dar banuiesc ca vom putea sa vizitam fabrica. Daca vreti sa cumparati ceva nume, ei au un magazin de prezentare in cetate...
Pt. vineri dupa masa, ma gindeam sa va duc sus in cetate , la o plimbare sa vedeti ce s-a mai facut (chiar merita),sa vedeti cetatea seara, asa cum arata acum, plina de lumini si de proiectoare, apoi sa mergem sa mincam undeva , fie pe bulevard la Erol, fie la terasa Restaurantului Medieval, care s-a deschis de curind in incinta hotelului de cinci stele, fie la terasa de linga Piata Custoza sau oriunde altundeva vreti voi.
Iar pentru simbata,ma mai gindesc la un program...dar seara o sarbatorim pe Alina la pensiune si ne imbatam cu bere la halba aburinda...nici eu nu am baut.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Mar Mar 26, 2013 9:38 pm

bine ca ai sosit Anena ca aici vad ca lucrurile se tot precipita............asa a fost si pana acuma programul atatia ani si eu zic ca ne-am pliat toate foarte bine pe acest program facut de Anena,de ce trebuie sa-l zapacim noi acuma?..................Alina ,tu ai spus prima data ca iti satbatoresti ziua sambata,ceea ce mi se pare ok insa acuma vii cu ideea sa fie vineri............pana ne intalnim ne tot razgandim de iese un amalgam.hai sa o lasam pe Anena sa ne organizeze pentru ca a facut-o tare bine pana acuma si nu cred ca merita sa stricam o intalnire cu fel de fel de idei care ne vin in fiecare zi la fiecare in parte.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doina Ghidu Mier Mar 27, 2013 8:06 am

Anena, te pup! Ai dreptate, mai e destul pana atunci. Sa ajungem cu bine in iulie si se aranjeaza toate de la sine. Si ce bine ar fi sa vina cat mai multe fete. Haideti fetelor, cu cat mai multi, cu atat mai frumos!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Mier Mar 27, 2013 9:58 am

Medi, nu te supara , dar mai mult tu precipiti lucrurile ! Razz Razz Razz EU AM PROPUS !!! NU AM SPUS CA ASA VOM FACE !!! eu am venit doar cu o propunere ! lol! lol! lol!
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Mier Mar 27, 2013 11:34 am

Alina daca fiecare dintre noi vine cu cate o propunere pai atunci cred ca ne trebuiesc vreo 30 de zile sa stam impreuna.................hai sa o lasam te rog pe Anena sa hotarasca pentru ca in primul rand este gazda si in al doilea rand o face foarte bine.
Daca iti doresti sa-ti sarbatoresti ziua odata cu intalnirea noastra este treaba ta dar asta nu inseamna sa ne abatem de la ceea ce implica intalnirea noastra .
O zi buna!


Ultima editare efectuata de catre maria mihalache in Mier Mar 27, 2013 11:40 am, editata de 1 ori
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  silvi0ara Mier Mar 27, 2013 11:36 am


Neata fetelor.
Hai ca ia ma enerveaza scrisul asta de se tot misca,pana intru trec minute bune.
Medi,si eu as vrea sa vizitam fabrica,o idee buna.
Cu petrecerea de ziua Alinei o sa fie frumos,dar si eu sunt de parere sa fie sambata,nu de alta,dar o sa fim obosite dupa atata drum si nu cred ca o sa rezistam pana seara tarziu si a doua zi sa fim apte de plimbare.Oricum sambata putem sta pana mai tarziu,pentru ca a doua zi fiind duminica , ne putem trezii mai tarziu,ca tot plecam spre case.
Cam asa vad eu.
Si cum spune si Anena,mai sunt trei luni pana atunci,se pot schimba multe din variante.
silvi0ara
silvi0ara

Mesaje : 402
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 66

http://silvia-gusturisiarome.blogspot.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  iuli Mier Mar 27, 2013 11:55 am

NO COMENT Shocked What a Face
NU-mi plac discutiile contradictorii,sunt destule alte probleme mult mai importante Exclamation
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Sidy Joi Apr 04, 2013 8:19 am

Deci....
Ramane Intilneala pe 5, 6 si 7 iulie ???
Eu una nu mai am rabdare....
Si unde vreti voi acolo ne vom duce, numai sa fim toate impreuna....
Va tzuc ! Exclamation !
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  martagabriela Joi Apr 04, 2013 11:26 am

Cu noi e Ok.
Abia asteptam, Doamne Ajuta sa fim toti sanatosi si fara probleme
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doina Ghidu Joi Apr 04, 2013 3:00 pm

"Aprob pozitiv" - Caragiale Laughing Laughing Laughing
Sper ca nu v-ati suparat. Pup.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Joi Apr 04, 2013 7:33 pm

Si eu abia astept sa ne revedem . Sper sa fim cat mai multi! lol!
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Dum Mai 19, 2013 6:36 pm

Fetelor dragi, am o mare rugaminte ...ar fi foarte bine, dac ati reusi sa postati numarul de persoane pentru care sa fac rezervarea la pensiune.Nu e urgenta maxima, dar sa stiu atunci cind voi face comanda ferma de camere, sa avem si un numar de persoane, cit de cit. Eu o sa vorbesc miine cu Viorica, patroana pensinuii, doar de pricipiu, sa vdem, daca are liber in aceea perioada si apoi, in jurul datei intilniriri, cu macar o sapatmina inainte, o sa trebuiasca sa ii dau niste data concrete., numar de persoane, numar de camere,etc...
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Sidy Lun Mai 20, 2013 7:20 am

Sidy + Valy - o camera si doua beri din alea reci, pe cand ajungem dupa drum....de data asta nu o mai ratez ! Very Happy Laughing
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Lun Mai 20, 2013 7:42 am

Eu cu Iuliana o camera , cu siguranta !
Abia astept ! bounce lol!
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doina Ghidu Lun Mai 20, 2013 8:31 am

Azi se intoarce si baiatul meu din Grecia si vreau sa-l intreb si pe el daca vrea sa vina cu mine (probabil si cu prietena lui) Va spun zilele astea ce si cum. Pupici.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 3 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum