Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Cind ne intinim la Alba Iulia?

+12
Munteanu Eugenia
silvi0ara
iuliana_28
iuli
Doinavar
mari
Doina Ghidu
alina 42
martagabriela
Sidy
maria mihalache
anena
16 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  iuli Mier Iun 05, 2013 9:41 am

Aoleu SIDY,pai noi GUSTOASELE NE VAIETAM dE MINCARE?
Pai nu pregatim noi ceva la repezeala pe malul Lacului Rolling Eyes sa nu ne mai doara buzunarele.hi,hi,hi Smile
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  iuli Mier Iun 05, 2013 9:44 am

Woowwwwwwwwwwwwwwwwwww Anena ,zau ca sa facem cum zisesi,BRAVO Very Happy
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Mier Iun 05, 2013 7:19 pm

Anena, dupa cum stiti, eu am promis un gratar la Alba ! La Iezer, se poate face un gratar ? sau il facem sambata seara la Perla Muresului !
Sau vino tu cu variante ! Eu vin cu tot ce trebuie pt gratar,(ceafa, pulpe de pui, piept de pui, mici ...) plus ceva dulce ! Tu hotarasti cand si unde !
Pupici !
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Vin Iun 07, 2013 6:53 pm

Fetelor, nu am vesti prea bune pentru cazare.
Astazi am vorbit cu Viorica , de la Perla Muresului si in data de 6 are inchiriata toata pensiunea pentru o nunta.
Acuma eu vin si va intreb...unde sa va cazez?
Dar lasati-ma citeva zile si vin cu oferte...dar trebuie sa studiez terenul.Pt ca , trebuie sa indeplineasca toate conditiile mele.Adica sa fie curat, accesibil ca pret, sa aiba mincare buna si mai ales sa aiba o terasa unde sa ne putem destrabala...
Mai fac o data lista cu cei care stiu precis ca vin.

1.Sidonia-2 pers
2.Medi-4 pers (vine si Bunica de pe Bucataras si Camelia, verisoara lui Medi)
3.Gabi si Mone-2 pers
4.Alina si Iuliana-2 pers
5.Mari- 1 pers
6.Doina- 1 pers.
7.Doina si Nicu- 2 pers?(4)
8.Iuliana mica-2 pers
Pina acuma sunt 8 camere sigure...

anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Vin Iun 07, 2013 8:50 pm

Asta este ! Cel mai rau este de tine, draga mea Anena , pentru ca asa cum te stim noi, tu o sa pierzi mult timp pentru a cauta o locatie pe placul tau ! Iar daca este pe placul tau, cu siguranta va fi si pe al nostru !
Asteptam vesti !
Te imbratisez cu mare drag si dor ! I love you
La pensiunea parintilor cumnatei tale, nu avem loc?
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  iuli Sam Iun 08, 2013 12:31 am

lol! Dar daca schimbam data de intilnire .... Question Rolling Eyes de ex ,nu putem sta la tanti Viorica?....daca nu Anena scumpa ce sa zic Question Rolling Eyes ,oi gasi tu undeva ca doar nu o fi full peste TOT Question Rolling Eyes ,zic si eu Rolling Eyes lol!
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Sidy Sam Iun 08, 2013 8:15 am

iuli a scris: lol! Dar daca schimbam data de intilnire .... Question Rolling Eyes

Cred ca asa ar fi cel mai bine si nici Anena nu ar mai umbla atata pentru noi....!!!
Si Gabi cu Mone vin mai tarziu in tara, asa ca va intreb : nu ati putea veni pe 12-14 iulie sa ne intilnim tot la d-na Viorica ??? Ce ziceti fetelor ????
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doinavar Sam Iun 08, 2013 12:04 pm

anena a scris:
1.Sidonia-2 pers
2.Medi-4 pers (vine si Bunica de pe Bucataras si Camelia, verisoara lui Medi)
3.Gabi si Mone-2 pers
4.Alina si Iuliana-2 pers
5.Mari- 1 pers
6.Doina- 1 pers.
7.Doina si Nicu- 4 pers.
8.Iuliana mica-2 pers
Pina acuma sunt 9 camere sigure...

Noi venim 4 persoane, daca intalnirea se tine in perioada 5-7 iulie. Copiii deja au vorbit la serviciu sa isi ia liber vineri, 5 iulie, nu pot schimba chiar asa, de azi pe maine. Si eu mi-am schimbat programarea la doctorul de familie pentru 12 iulie, ca aveam in 5 iulie. Nu o mai pot schimba inca o data.
Nu stiu de ce ati renuntat atat de repede la Terra Mythica. Pentru 10 lei de persoana in plus? Asta este marea scumpete? Mai ales ca se poate negocia ceva, asa am inteles. Si sunt si camere cu mai multe paturi, unde pretul este de 50 lei/persoana. E chiar mai ieftin decat la Perla Muresului, unde era 60 lei. De exemplu, Mari, Doina G, Iuliana si Alina pot lua o camera de 4 persoane si ies mai ieftin. Si are mai multe facilitati, peisajul este minunat si foarte aproape de lacul Iezer. Eu propun sa va mai ganditi.
Doinavar
Doinavar

Mesaje : 176
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 67

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Munteanu Eugenia Sam Iun 08, 2013 10:36 pm

Anena draguta ... te rog apeleaza si la mine daca vrei sa te ajut cu ceva... si daca este vorba de cazare la Ighiel pune-ma si pe mine la socoteala cu doua persoane...eu te-am sunat , dar nu mi-ai raspuns... bineinteles ca nu te acuz pentru ca stiu cat esti de ocupata ,cate probleme ai si poate nu aveai numarul meu salvat in telefon...inbcerc sa te sun dimineata sa vorbim... te pup
Munteanu Eugenia
Munteanu Eugenia

Mesaje : 25
Data de inscriere : 14/07/2012
Varsta : 74
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Dum Iun 09, 2013 2:02 pm

Jana draga, scuze, dar am mereu telefonul pe silent si e posibil s anu iti fi raspuns...oricum deja am vb in dimineata asta. Sa aveti vacanta frumoasa la...vb cind te intorci.

Doina draga, nu e nevoie sa modificam, data intilnirii...cu totii ne-am facut planuri pt atunci.
Acuma, ultimele vesti.
La Terra Mythica nu e loc, au tabara in aceea perioada, as ca pica si varinata sta. Din pacate sunt foarte multe nuntii si lumea s-a obisnuit sa faca la pensiuni, pt ca si cazarea e asigurata si e mai usor asa.
Am o varianta la Steaua Nordului, unde ati stat acum doi ani
http://www.vilasteauanordului.ro/
este 80 lei /pers cu mic dejun inclus...si au si camere destule si avem si terasa mare si bazin , si afara e loc destul...

Sau mai este Vila Elisabeta, tot in aceea zona, pe linga casa surorii mele, pe linga Kaufland, ca s ava faceti o idee.
http://www.vilaelisabeta.ro/cazare
inca nu stiu preturi, doar miine am un raspuns. Din pacate cam pe aici sunt toate preturile, 60-80 lei/pers.

Atazi la 15 merg la o alta pensiune, sa vad ce si cum e acolo...Este la 20 m de gara si la 10 m de autogara din Alba. Pensiunea Neptun.

http://www.cazarealbaiulia.ro/
inca nu am nici un fel de informatii despre pensiunea asta si cred ca este singura din Alba pe care nu am vizitat-o.
Revin cu informatii.

Silvioara , vreau sa stiu daca tu vi sau nu la intilnire.

Pina acuma sunt 10 camere, adica 20 de pers pt cazare. Supeeeer.O sa fim o trupa faina din nou.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doinavar Dum Iun 09, 2013 2:43 pm

M-am uitat. La Vila Elisabeta, preturile sunt exorbitante. O camera dubla e 200 lei, una single 180. La Steaua Nordului ar fi cel mai bine. Iar daca e in Alba Iulia, cred ca Eugenia nu mai are nevoie de cazare, ca doar sta in Alba Iulia, nu? Smile
Numai sa mai poti rezerva, sa nu vina altii sa ne-o sufle. Smile
Iti multumim mult de tot ca ai grija de noi. Abia astept sa ne intalnim.
Doinavar
Doinavar

Mesaje : 176
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 67

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Dum Iun 09, 2013 5:57 pm

Doina, acela e pretul afisat, dar in momentul in care cumperi 10 camere, cum vrem noi, toti iti fac reducere cite 20 la suta.
Steau Nordului este in Alba , chiar in cetate. O parte dintre fetele care au fost acum doi ani au stat acolo.Delia de cite ori vine la Alba sta acolo. Si la Steaua Nordului e 220 lei camera, dar pt ca cumparam atitea camere, a facut o reducere de apropae 20%. Si Viorica a crescut un pic pretul, asa ca, tot acolo era.Cel putin la Steaua Nordului stim precis ca e liber,am vb cu patroana si asteapta raspunsul meu.Aici, macar  avem, unde sa stam si afara, chiar daca ploua, avem terasa aceea mare , semi inchisa. Si daca e foarte cald, seara , tirziu, stam, afara , linga bazin...mai tineti minte ce bairam am facut acum doi ani?


Ultima editare efectuata de catre anena in Vin Iun 28, 2013 10:20 am, editata de 1 ori
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doinavar Dum Iun 09, 2013 7:01 pm

anena a scris:Doina, acela e pretul afisat, dar in momentul in care cumperi 10 camere, cum vrem noi, toti iti fac reducere cite 20 la suta.
Steau Nordului este in Alba , chiar in cetate. O parte dintre fetele care au fost acum doi ani au stat acolo.Delia de cite ori vine la Alba sta acolo. Si la Steaua Nordului e tot 200 lei camera, dar pt ca cumparam atitea camere, a facut o reducere de 20%. Si Viorica a crescut un pic pretul, asa ca, tot acolo era.Cel putin la Steaua Nordului stim precis ca e liber,am vb cu patroana si asteapta raspunsul meu.Aici, macar avem, unde sa stam si afara, chiar daca ploua, avem terasa aceea mare , semi inchisa. Si daca e foarte cald, seara , tirziu, stam, afar , linga bazin...mai tineti minte ce bairam am facut acum doi ani?

Din partea noastra, nicio problema. Te pupam dulce si multumim mult.
Doinavar
Doinavar

Mesaje : 176
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 67

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Sidy Lun Iun 10, 2013 7:37 am

anena a scris: Steaua Nordului este in Alba , chiar in cetate.

Acum chiar m-ai pus in ceata !!!! Pai nu e pensiunea cu piscina afara unde era lumea la plaja si aveau mancarea aia buuuuuuuna ???

Eu sunt de acord cu tot ce vreti voi....dar oare numai noi suntem pe aici ??? Nu mai intereseaza pe nimeni ? Nu vine nimeni cu nici o parere ??? affraid lol!
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doina Ghidu Lun Iun 10, 2013 9:31 am

Wow, e superb la Steaua Nordului! Si e chiar in centru. Mie imi place, ar trebui sa profitam ca mai au locuri. E, intr-adevar o perioada dificila. Incep concediile, nuntile...Eu sunt de acord cu Steaua.
Anena, iti multumesc din suflet pentru tot ce faci. Ma gandesc tot timpul la tine. Te pup si abia astept sa ne vedem.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Lun Iun 10, 2013 10:07 am

Sidonia, ai dreptate aici.Va trebui sa hotarim noi pentru majoritate...daca tu zici ca au mincare buna asa e. Eu nu am mincat decit un peste la ei. Fetele parca spuneau ca la micul dejun ceva nu a fost in regula. Dar asta o pot aranja cu Sanda, patroana de acolo.Pot sa vorbesc pentru camere? Ce ziceti? Ma tem sa nu ni le sufle si pe astea,vorba Doinei Varga. Si de acolo putem umbla unde vrem.Chestia cu Iezerul ramine valabila...si ne intoarcem pe la Terra Mythica. E bine asa? Si atunci cheful pentru Alina il facem seara pe terasa la pensiune si daca e prea cald, ii rugam sa ne faca mesele ca acum doi ani, linga bazin.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Lun Iun 10, 2013 11:18 am

Fetelor, eu am facut rezervarea la Steaua Nordului, pt ca am mai vb in doua locuri si este ocupat in acel week end din 5,6,7 iulie.Asa ca, daca sunt obiectii, spuneti-mi si vad ce pot sa fac. Chiar daca mai este o luna pina atunci, locurile sunt ocupate de mult, cu nunti si alte evenimente, asa ca, eu zic ca nu trebuie sa pierdem ocazia pe care o avem la Steaua Nordului. Am avut noroc ca am gasit toate camerele libere in cele 3 zile.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Sidy Lun Iun 10, 2013 1:42 pm

No ...stii ce ??? Nu mai este o luna ??? E mai putin !!!

Eu zic ca e OK acolo si ar fi bine sa fie si celelalte fete de acord !
Multumim frumos Anena pentru tot ceea ce faci pentru noi !!!
Eu vorbesc si in numele lui Gabi si al lui Mone...stii ca e cu spatele in pioneze Exclamation Si ca toate sa fie in regula....Gabi a cazut ieri si s-a lovit la noada....deci ar fi bune niste hamacuri pentru ei... Very Happy Laughing .na ca fac si eu haz de necaz, scuze Exclamation Rolling Eyes
Asa ca daca s-ar putea sa avem camerele una linga alta si la parter sau cel mai sus la etajul I ar fi minunat....
Multumim anticipat Razz
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  mari Lun Iun 10, 2013 4:30 pm

Nici eu n-am nimic de obiectat si stiu ca Alinei i-a placut acolo acum 2 ani. Oricum eu vin unde vin si ceilalti. Numai sa nu ne jupoaie de tot! Very Happy Very Happy Very Happy
Anena esti o scumpa si-ti multumim pentru tot!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Lun Iun 10, 2013 4:35 pm

Eu m-am simtit super fain la Steaua Nordului ! chiar daca am cheltuit ceva bani pt ca am avut o camera de o persoana, a meritat ! curat, aer cond, televizor .... si stiti ceva, oriunde am merge, este impozibil ca cineva sa nu gaseasca macar o mica hiba !!!! Razz ca asa suntem noi, oamenii in general, vesnic nemultumiti !!!
Anena, eu cred ca ai facut cea mai buna alegere ! Multumim din suflet ! ne mai ramane doar sa ne rugam la Dumnezeu, sa fim sanatosi , pentru a ne revedea cu bine !
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Geta Lun Iun 10, 2013 5:37 pm

Anena,i-am spus Sidoniei cind ne-am intilnit ca nu pot sa vin desi as fi foarte fericita sa ma intilnesc cu voi ,Nicu si el s-a oferit sa ma ia cu ei dar eu merg la control in acea perioada plus ca ultima data cind am fost cu prietenii mei la Moneasa drumul nu mi-a priit dar probabil ca am stat in spate si pe serpentine m-a luat cu ameteala.
Apoi trec printr-o perioada responsabila a sanatatii, dar sunt convinsa ca o sa razbat singura aceast moment al vietii mele cu bine si cu sanatate.
Va doresc distractie maxima impreuna cu bucuria de va intilni si emotiile aferente care sunt atit de frumoase.
Multumesc de intrebare flower
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 67
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Lun Iun 10, 2013 7:34 pm

Eu daca sunt inconjurata de oameni dragi ma simt bine oriunde.
Multumim Anena!
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Geta Lun Iun 10, 2013 8:45 pm

maria mihalache a scris:Eu daca sunt inconjurata de oameni dragi ma simt bine oriunde.
Multumim Anena!

Si eu la fel:)
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 67
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Lun Iun 10, 2013 10:26 pm

Fetelor, imi pare tare rau , dar cam, peste tot s-au scumpit camerele la pensiuni.In Alba nu sunt prea multe si nu este concurenta, asa ca , tin pretul destul de sus. Anul trecut la Viorica a fost 70, anul acesta este 80 si la ea...asa ca. Macar aici aveti aer conditionat.
Mari nu e musai sa mincam la pensiune...o sa mergem la o pizza care e foarte buna la noi in oras sau mincam la Bucatarul Meu, vineri seara, la Mall, de unde am luat anul trecut mincare la pachet inainte de a merge la Manastirea Rimeti.
Alina , noi doua va trebui sa vb inainte de a veni, ca sa vedem ce vrei sa facem de ziua ta si in functie de asta sa hotarim amindoua,ok? Asta in ideea ca mai e nevoie de ceva aranjamente.
Sidonia, imi pare tare rau de Gabi si Mone...ce-i cu oamenii astia, Doamne fii cu ei?
Gerta, imi pare rau si de tine. In primul rind iti doresc sanatate maxima, ca sa zic asa si imi pare rau ca nu poti sa vi la Alba. Eu te inteleg sa sti...sanatatea este pe primul plan. Ne vom gindi la tine, fii sigura.
Medi si eu sunt la fel... daca sunt cu cei dragi, imi e bine oriunde as fi...

anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Geta Lun Iun 10, 2013 10:36 pm

anena a scris:Gerta, imi pare rau si de tine. In primul rind iti doresc sanatate maxima, ca sa zic asa si imi pare rau ca nu poti sa vi la Alba. Eu te inteleg sa sti...sanatatea este pe primul plan. Ne vom gindi la tine, fii sigura.

Sunt convinsa ca ma intelegi,a fost o cumpana din viata mea si am reusit sa o infrunt,de aceea nici nu am spus nimic si incerc sa fac tot ce pot sa fie bine pentru toti cei ce ma pretuiesc,iti multumesc inca o data,noapte buna:)
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 67
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 6 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum