Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Sa ne cunoastem intre noi

+22
Geta
maria mihalache
Mom_of_3
Munteanu Eugenia
Nicuvar
Angela-Marinela
mariana_bondoc
Doina Ghidu
Lulu
Daniela
alina 42
martagabriela
iuli
aurora
husni
anena
Sidy
carla27carla
mari
naskwik
Admin
maria elena
26 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  aurora Joi Oct 13, 2011 11:51 am

Foarte frumos orasul Oradea.
o singura data am fost, demult tare, pe l inceputul snilor '90.
Abia aparusera aparatele de inghetata de pe strada... am mancat o inghetata teribil de buna acolo Laughing
Si pentru prima data atunci am vzut o piateta cu magazine,
pe unde nu circulau masinile.

aurora

Mesaje : 146
Data de inscriere : 31/08/2011
Varsta : 73
Localizare : Hunedoara

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty sa ne cunoastem

Mesaj  Lulu Joi Noi 03, 2011 3:56 pm

Daca am ajuns tarziu pe acest forum,mai e interesat cineva de prezentarea mea Question Question Question dupa cum a spus cineva nu se inghesuie multa lume,oare de ce Question Question ne este rusine de noi Question Question Question astept un raspuns I love you I love you
Lulu
Lulu

Mesaje : 380
Data de inscriere : 01/09/2011
Varsta : 72
Localizare : Galati

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Vizitato Joi Noi 03, 2011 5:33 pm

Lulu, scumpa mea, daca nu se inghesuie multa lume asta nu inseamna ca nu suntem interesate! Eu, una, sunt! Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Doina Ghidu Vin Noi 04, 2011 9:29 am

Recunosc, nici eu nu am trecut pe aici, dar nu pentru ca mi-ar fi rusine cu mine. Am facut un mic CV pe "Gustos" si aici am uitat sa mai intru. Haideti ca il refac acum! Am 55 ani, sunt din Bucuresti, lucrez la un institut de proiectari de cai ferate (de peste 35 de ani). Sunt casatorita (tot de 35 de ani! prea mult, nu!) si am 2 copii: o fata, Simona (33 ani), casatorita si care are o fetita (ati vazut poze cu ea si aici si pe Gustos). Ea este audiolog protezist (protezeaza pers. cu deficiente de auz). Baiatul, Adrian (31 ani), nu este casatorit si nici nu are de gand! El a facut informatica. Momentan nu lucreaza, s-a desfiintat postul unde a lucrat aproape 10 ani si nu a mai gasit altceva. E foarte greu...
Imi place foarte mult sa gatesc. Vizitam Gustos-ul de ani de zile si ma simteam din "familie" ca sa zic asa. Dar nu aveam curaj sa ma inscriu si eu, mai mult din lipsa de timp. Cand am citit ca va mutati, m-am panicat, am zis, cum, sa-mi pierd eu prietenele!! Si atunci m-am inscris si eu. Si sunt foarte fericita ca sunteti prietenele mele! Intr-adevar e de necrezut cum niste persoane care nu se vad foarte des (sau poate deloc) pot sa fie ca intr-o familie (sau chiar mai frumos!). Multumesc inca o data ca m-ati acceptat in grupul vostru! Pup.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  maria elena Vin Noi 04, 2011 4:30 pm

Fetelor ne bucuram sa va avem printre noi. Doina, eu sincer regret ca nu ne-am intalnit, poate la anul. Ai o familie frumoasa, sa fiti sanatosi cu totii. Imi esti simpatica, ma bucur sa te am printre prieteni, chiar si virtual.
Lulu, noi te stim, insa pt cei ce vor veni este interesant sa ne cunoasca macar dintro descriere sumara, asa ne vor ,,invata,, mai usor, vor sti cate ceva despre noi inca de la inceput.
maria elena
maria elena

Mesaje : 294
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Ardeal

http://www.dulcesarat.blogspot.com

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty sa ne cunoastem

Mesaj  Lulu Dum Noi 06, 2011 5:57 pm

Imi vine sa urlu,de jumatate de ora tot scriu aici si la un moment dat s-a dus fara sa-i fac nimic affraid affraid affraid nu mai reiau,revin maine
o noapte usoara sa aveti Exclamation Exclamation
Lulu
Lulu

Mesaje : 380
Data de inscriere : 01/09/2011
Varsta : 72
Localizare : Galati

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty sa ne cunoastem

Mesaj  Lulu Lun Noi 07, 2011 8:54 am

Buna dimineata,am revenit Smile Smile de data asta voi fi mai scurta
Eu sunt Iancu Lubita,mai pe scurt Lulu,nascuta acum 60de ani in Galati;am avut o educatie "spartana"si asta spune totul Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad probabil asta a fost motivul pentru care sunt o persoana tacuta,timida,sensibila,romantica,ma adaptez foarte greu intr-un colectiv Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes nu-mi place minciuna,prefacatoria,hotia,intr-un cuvant,sunt adepta celor "10 porunci"din Biblie,dar mai ales nu-mi plac persoanele care ajunse undeva sus,prin alte mijloace in afara de munca,uita de unde au plecat Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad imi place sa citesc(foarte mult am citit),sa ascult muzica,la tv.doar cateva programe,pentru ca suntem invadati de tot felul de seriale lacrimogene si nu-mi plac;in general sunt omul calitatii nu cantitatii; Laughing Laughing
in urma casatoriei cu sotul meu Costel,au rezultat 2fete;cea mare MIhaela este casatorita in Italia tot cu roman,are 2fetite minunate,cea mica ANAMARIA casatorita si ea cu un baiat francez,are o mica printesa pe care o botezam curand flower flower flower in prezent suntem pensionari si nimic alta ceva in plus Neutral Neutral daca ma intreaba cineva,cum am ajuns sa va cunosc,jur ca nu mai stiu lol! lol! stiu doar ca m-ati primit cu bratele deschise si mare caldura;as avea cateva exemple dar nu vreau sa se simta nimeni dat la o parte si pentru asta va multumesc,va iubesc si va respect pentru tot ceea ce faceti si aici si in particular flower flower flower cu sanatatea stau bine(zic eu),in afara de 1operatie de fibrom facuta la 40de ani si 1operatie la picior in urma unei cazaturi la 50de ani,nimic,in schimb sotul meu are din fiecare cate putin(mostenire);cam atat despre mine,dar am uitat sa spun ca-mi place enorm sa gatesc,sa-mi fac familia fericita dar si prietenii;va multumesc pentru ca v-am cunoscut doar virtual e adevarat,dar cine stie poate vine o zi cand va voi strange in brate ca pe adevarate prietene,ceea ce in ziua de azi,foarte rar se gasesc;imi cer scuze barbatilor acestui forum,dar trebuie sa stie ca si pe ei i-am inclus in discutie Smile Smile Smile
Lulu
Lulu

Mesaje : 380
Data de inscriere : 01/09/2011
Varsta : 72
Localizare : Galati

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Doina Ghidu Lun Noi 07, 2011 10:04 am

Maria Elena, multumesc mult pentru aprecieri.
Lul, imi palce mult descrierea pe care ti-ai facut-o. Sa stii ca avem multe, chiar multe puncte asemanatoare. Incepand cu educatia spartana! Tata a fost un om foarte dur (chiar mai mult, dar nu are rost sa comentez aici). Doar un mic exemplu: eram deja angajata aici, la serviciu (Palatul CFR - Min. Transporturilo - ca sa localizati!) aveam deja 20 de ani, si el venea si ma astepta la iesire in fiecare zi...No comment...Am crescut si eu foarte sensibila si m-am inchis in mine.
Iubesc foarte mult arta, sub toate formele ei, dar cel mai mult teatrul. De cand m-am nascut mi-am dorit sa urc pe scena. Dupa bac am dat la teatru. Dar cum era de asteptat...am picat. Pe vremea aia (1975) se dadea cheia de la Dacia in plic! Daca nu, dadeai admiterea pana imbatraneai. Am fost 4 in clasa la liceu care am dat la teatru. In primul an nu am intrat nici unul In al doila an a intrat colegul meu Laurentiu Damian, acum e regizor, poate ati auzit de el.
Hai ca va las, ca ma napadesc amintirile si nu vreau!
Pup.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  maria elena Lun Noi 07, 2011 11:51 am

Fetelor imi sunteti tare dragi, va pup.
maria elena
maria elena

Mesaje : 294
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Ardeal

http://www.dulcesarat.blogspot.com

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty sa ne cunoastem

Mesaj  Lulu Lun Noi 07, 2011 12:02 pm

Doinita draga,daca e sa depanam amintiri si frumoase si mai putin frumoase,ne apuca revelionul Laughing Laughing Laughing mie-mi place sa povestesc,chiar daca nu am talent de povestitor dar nu e nici locul nici timpul;ce pacat ca nu stai mai aproape de mine Sad Sad Sad Sad
gata va pup pe toate I love you I love you I love you
Lulu
Lulu

Mesaje : 380
Data de inscriere : 01/09/2011
Varsta : 72
Localizare : Galati

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Admin Joi Dec 15, 2011 3:11 am

a
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 201
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 68
Localizare : bucuresti

http://blogdesignstudio.blogspot.com

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Sidy Lun Ian 02, 2012 8:43 am

Am cautat la pagina 24 unde este rubrica : Poze cu noi "gustoasele" dar...nu am gasit-o asa ca am sa las acici cateva poze de la Revelion....

Facem incalzirea:

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Ladans

Incepe sa curga mancarea delicioasa....
Aperitivul:

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Aperitivul

Fructele erau pe masa...

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Fructele

Pestele l-ati vazut in poza de ...la cafea....
A urmat carne de curcan in sos de legume cu buchet de legume gratinate...o minunatieeeee...

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Curcaninsosdevin

Apoi muschi de porc impletit cu cartofi aurii si muraturi asortate..o nebunieeee !N-am scris toate denumirile alea sofisticate....

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Muschiimpletit

Tortul a ...scapat fara poza...am uitat ! Am avut un coctail Transilvania, tuica de prune, vin, sampanie, apa plata si minerala, sucuri, energizante, fiecare ce a dorit....
Intr-un cuvant a fost minunat...
Si cel mai mult mi-a placut ca si sefa de restaurant- o femeie exceptionala- a fost tot de...gabaritul meu

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Felicitandopeflorica

Stiti ce mi-a facut ? Cand a venit ansamblul Crisana, l-a pus pe unul dintre dansatori sa vina sa ma ia la joc....

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Danspopular

A avut bietul copil ce invarti..... Razz
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Doina Ghidu Lun Ian 02, 2012 11:19 am

Sidy, exceptiona! Foarte frumos! Bravo sotului tau ca stie sa aiba grija de tine, sa mergeti sa va distrati, nu sa cocliti acasa!
Exceptional. Alaturi de voi, ma simt si eu bine. Poze superbe! FELICITARI!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  alina 42 Lun Ian 02, 2012 11:46 am

Foarte frumos Sidy si Vali !!!
Sa aveti un an minunat, cu multa distractie si muuuuuuultaaaaaa iubire !!!!!
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  mari Lun Ian 02, 2012 3:09 pm

Felicitari dragilor ca v-ati distrat!
Sunteti o pereche minunata!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  maria elena Mar Ian 03, 2012 10:40 am

Foarte frumos Sidyyyyy!!!!!!
Alina am vazut si poze cu voi: tu si Iuliana cea vesela, nu le mai gasesc, am vrut sa le privesc.
Va pup pe toate.
maria elena
maria elena

Mesaje : 294
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Ardeal

http://www.dulcesarat.blogspot.com

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Buna seara !

Mesaj  mariana_bondoc Joi Mar 15, 2012 6:23 pm

Uite ca am reusit si eu sa intru aici la voi uraaaaaaaaa! Very Happy Very Happy Marti seara m-am inscris si azi sunt aici cu voi.Multumesc adminului Adrian ca nu am asteptat prea mult.Eu fetelor mai trebuie sa ma prezint ?? cred ca ma cunoasteti nu ?? Shocked Very Happy Very Happy
mariana_bondoc
mariana_bondoc

Mesaje : 3
Data de inscriere : 13/03/2012

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  mari Joi Mar 15, 2012 9:44 pm

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 16539419004222101309210

Mery, mi se umple sufletul de bucurie cand iti vad poza de la avatar. Bine ai venit!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  anena Joi Mar 15, 2012 10:12 pm

Vai iubita, ce mult ma bucur ca esti din nou pe forum.Mi-a fost dooooooooor de tine tare,tare.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  maria elena Vin Mar 16, 2012 12:57 am

Bun venit, bine ne-ai gasit Mariuca! Doamne ce bucurie sa fi cu noi!
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 40878827010936546011474

maria elena
maria elena

Mesaje : 294
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 67
Localizare : Ardeal

http://www.dulcesarat.blogspot.com

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Sidy Vin Mar 16, 2012 7:53 am

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Welcome4o

Bine ai revenit Mery scumpa !!!
La ce primire ai avut de la noi...nu ar trebui sa mai pleci !!!
Te asteptam cu mare drag la cafeluta !
Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Pupicei4

Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Doina Ghidu Vin Mar 16, 2012 8:04 am

Si eu iti mai spun o data, si aici, bine ai revenit, Mery. Abia astept sa vina vara si sa ajungem la Alba, sa ne cunoastem si personal. Sper ca vei putea veni. Pup, pa.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty salut

Mesaj  mariana_bondoc Vin Mar 16, 2012 7:03 pm

Va multumesc fetili iubitele mele.Si mie mi-a fost dor de voi a durat ceva pina am gasit locul unde a-ti plecat.Ma bucur din suflet ca sunt aici cu voi. Very Happy Pai draga Sidy cum sa plec ? e drept ca stau prost la cpitolul timp dar nu ma lasa pup toata suflarea. Very Happy
mariana_bondoc
mariana_bondoc

Mesaje : 3
Data de inscriere : 13/03/2012

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Angela-Marinela Mier Iun 20, 2012 8:51 pm

Buna seara.
Majoritatea ma cunoasteti, chiar daca a trebuit sa ma inregistrez ca utilizator Angela-Marinela. Mi-a fost dor de voi!!!
Poate nu o sa intru foarte des, dar pe parcurs o sa va spun ce am mai facut in ultimul an... Crying or Very sad ,e un an? sau doi?
O sa va povestesc la cafea.
Va pup pe toate.
Angela-Marinela
Angela-Marinela

Mesaje : 67
Data de inscriere : 20/06/2012
Varsta : 59
Localizare : Tarnaveni-Jud.Mures

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  martagabriela Mier Iun 20, 2012 11:39 pm

Bun venit draga Mary

mariana_bondoc a scris:Va multumesc fetili iubitele mele.Si mie mi-a fost dor de voi a durat ceva pina am gasit locul unde a-ti plecat.Ma bucur din suflet ca sunt aici cu voi. Very Happy Pai draga Sidy cum sa plec ? e drept ca stau prost la cpitolul timp dar nu ma lasa pup toata suflarea. Very Happy
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Sa ne cunoastem intre noi - Pagina 2 Empty Re: Sa ne cunoastem intre noi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum