Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Alta intilnire la Alba Iulia.

+16
Armeana
delia
maria elena
alina 42
Lulu
Nicuvar
Daniela
iuliana_28
iuli
Sidy
silvi0ara
Doina Ghidu
martagabriela
mari
maria mihalache
anena
20 participanți

Pagina 3 din 13 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Daniela Mier Mai 30, 2012 3:48 pm

Anena, multumim de urari, esti foarte draguta!
Mariana, esti o sufletista deosebita, multumesc !
Adevarul este ca nu am fost niciodata la copii, ei ne-au si luat biletele ca sa fie siguri ca vom merge si ca nu ne vom eschiva , de 2 ani ne tot invita ,Dan si-a luat in mod special concediu si Ioana este in vacanta asa ca vom fi toata familia la un loc in vacanta aceasta Very Happy
O sa faceti multe poze la intilnire si o sa ne uitam la ele, ca sa ne bucuram alaturi de voi !
Daniela
Daniela

Mesaje : 54
Data de inscriere : 13/10/2010
Localizare : Cluj

http://danielabucatariemoldo-ardeleneasca.blogspot.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  martagabriela Mier Mai 30, 2012 7:01 pm

Ne bucuram pentru tine Daniela. Deci anul viitor saDea Dumnezeu sa ne revedem cu bine(si cu brinza de Focsani
Te sarutam
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Joi Mai 31, 2012 9:03 am

Mai bine nici ca se poate.............imi place pensiunea si ca pret si ca este in afara orasului.
O idee minunata este si Conacul Secuiesc.Si eu chiar imi propusesem sa merg la Rimet ,ma gandeam sa mai raman pana luni si sa merg si acolo.Eu asi pleca de joi, sa ma opresc la Sebes ,vineri sa vin la Alba si apoi poate raman pana luni in zona Rimetului............dar inca nu stiu.Nu stiu nici daca vin cu George pentru ca el este foarte ocupat si pentru ca nu stiu daca von avea vacanta in vara asta am horarat sa raman in zona cateva zile .Daca nu poate veni george voi veni cu Roxana,nu stiu inca ,astea sunt doar supozitii.Nico,a zis ca vine si ea de joi asa ca o voi lua si pe ea in masina
Deci ................pensiune/perfect............conacul secuiesc/pe placul meu...............zona Ramet/ceea ce imi doream..................deci gand la gand cu bucurie...............mai bine nici ca nu se poate.
multumesc Anena!
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  iuliana_28 Joi Mai 31, 2012 11:19 am

Buna dimineata , as avea si eu o intrebare legata de intalnire , as vrea sa stiu cine vine cu autocarul de la autogara militari si cand pleaca ca sa vin si eu caci nu mi-ar placea sa vin singura! Va multumesc
iuliana_28
iuliana_28

Mesaje : 36
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  anena Joi Mai 31, 2012 4:22 pm

Gabi, Medi, Doina, daca vreti sa veniti mai rede cu o zi doua, sau sa stai mai mult ,se poate, nu e nici o problema.Doar sa stiu cu macar o sapatamina inainte ca sa va retin camere.

Gabi, Cristina si Stefan mai vin? Ce stiti despre ei?

Fetele din Bucuresti, cele care veniti cu autocarul dati-va numerele de telefon cu Iuliana ca sa stie si ea ce si cum.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  martagabriela Joi Mai 31, 2012 5:37 pm

Cristina Ivan cred ca nu vrea sa mai vina dar,nu sint sigura. I-am spus sa intre pe forum dar nu a intrat. Din Romania o mai sun.
Noi mergem la Poiana cu niste prieteni pe 3 dar nu e sigur. Daca nu si mai vine cineva de joi, vom veni si noi. Vedem acasa
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  mari Joi Mai 31, 2012 10:05 pm

Iuliana are numarul meu de telefon si poate sa ma sune cand vrea ea. Daca nu il mai are sa spuna si o sun eu. Oricum acum e prea devreme sa hotaram. Mai este pana atunci. Cu doua saptamani inainte vorbim toate si vedem cine vine cu autocarul. Sa vedem ce hotaraste si Doina. Vine cu noi sau cu fiul ei.
Gaby nici nu-mi trecea prin minte ca n-am un loc rezervat la voi in masina!!!! Very Happy
Vai.... ce dor mi-e de voi toti!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Doina Ghidu Vin Iun 01, 2012 8:35 am

Asa e Mari, cam cu doua saptamani inainte o sa fie sigur ce si cum. Acum, degeaba imi fac eu planuri. Oricum, de venit vin.
Pup.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Vin Iun 01, 2012 11:53 am

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeei,nu o vad de Menuca pe lista...............pai ,mie imi plua in gura cand ma gandesc la placintele ei...........hihihi.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  anena Mar Iun 05, 2012 9:43 am

Medi, am vorbit cu Menuca la telefon si in masura in care va putea, va fi cu noi. Acum este mai mult la Sebes la fiica ei, Doina, care, dupa cum stiti are al doilea copil si este tare greu.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Nicuvar Joi Iun 07, 2012 12:39 pm

Buna, dragi prietene. Very Happy Sa stiti ca dupa ce am fost in minivacanta de la Viena am prins curaj. Very Happy Venim la intalnire, sigur. Am vrut sa venim impreuna cu copiii, sa le facem cinste, ca sa ne revansam. Dar culmea ghinionului: chiar in acel week-end au o nunta la care trebuie neaparat sa mearga, singura nunta din acest an.
Noi avem cu ce ajunge pana in Alba Iulia. Anul asta venim cu trenul, e mai comod decat cu microbuzul. Dar de acolo pana la pensiune nu stim ce sa facem. Poate se indura cineva sa aiba grija de noi. Very Happy Stam cuminti in spate si nu facem galagie sau mizerie. Very Happy
Va pupam si mai vorbim. Luna viitoare, in 7 iulie, vom fi in toiul distractiei. Abia asteptam sa ne reintalnim.
Nicuvar
Nicuvar

Mesaje : 199
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nichipercea.wordpress.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  anena Joi Iun 07, 2012 1:00 pm

Yupeeeeee, vine si familia Varga.
Nicu draga, ma bucur din tot sufletul ca veniti.Aveti si voi nevoie de un pic de divertisment in viata voastra , dupa cite au trecut si peste voi,in ultima vreme.Aveti toate datele cu cazarea, daca aveti nevoie de alte lamuriri, aveti numarul meu de telefon. Va pup si ma bucur mult, mult de tot.

Refacem si lista.
1.Anena
2.Sidonia
3.Medi
4.DoinaG
5Gabi si Mone
6.Nico
7.Alina
8.Iuliana Tirnovean
9.Iuliana
10.Mari
11.Silvioara
12.Lenuta
13.Angela
14.Menuca


Am o mare rugaminte. As avea nevoie sa stiu citi veti veni cu masina...asta in ideea ca ne vom deplasa din oras si vreau sa stiu cam citi suntem si daca va fi nevoie sa mai fac rost de o masina , doua.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  martagabriela Joi Iun 07, 2012 5:17 pm

Noi venim cu masina
Nicu si Doina daca ajungem inaintea voastra putem sa va ajutam. Astept un nr de telefon,daca vreti, ca sa tinem legatura
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Nicuvar Joi Iun 07, 2012 5:32 pm

martagabriela a scris:Noi venim cu masina
Nicu si Doina daca ajungem inaintea voastra putem sa va ajutam. Astept un nr de telefon,daca vreti, ca sa tinem legatura

Multumim mult, Gabi. Noi avem tot Vodafone. Ti-am trimis un SMS la numarul pe care il stiam.


Ultima editare efectuata de catre Nicuvar in Joi Iun 07, 2012 5:42 pm, editata de 1 ori
Nicuvar
Nicuvar

Mesaje : 199
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nichipercea.wordpress.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  martagabriela Joi Iun 07, 2012 5:35 pm

Eu aici am alt numar dar citesc cind ajungem acasa si va sun
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Nicuvar Joi Iun 07, 2012 5:42 pm

martagabriela a scris:Eu aici am alt numar dar citesc cind ajungem acasa si va sun
Multumim. Am trimis la numarul cu 727 ... Tinem legatura. Smile
Nicuvar
Nicuvar

Mesaje : 199
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nichipercea.wordpress.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Doina Ghidu Vin Iun 08, 2012 8:41 am

Eu inca nu stiu daca vin cu masina, cu baiatul meu, sau cu autocarul. Zilele astea trebuie sa discutam, sa vedem cum ramane. Ca uite, trece timpul. M-am uitat pe sit-ul de la autogara Militari, e foarte convenabil, 45 lei, si ora de plecare e buna, 7,30 si ajunge pe la pranz. E perfect. Cu trenul e aiurea! E unul, cel mai devreme, la 13,30 si ajunge seara, pe la ora 20! si costa si mai mult! Nici nu intra in discutie.
Zilele astea va anunt daca e masina sau autocarul! Pup.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  silvi0ara Vin Iun 08, 2012 9:06 am

Buna dimineata si bine v-am regasit.
Imi pare rau ca nu am mai intrat de mult,dar s-au ivit niste probleme.
Sa inteleg ca intalnire este pe 7 iulie,da?
In cazul asta nu cred ca voi putea venii.La mine s-au schimbat putin lucrurile,cred ca v-am spus ca Laura si sotul ei se muta cu lucrul la Luxemburg incepand cu data de 1 august,si in cazul asta si noi ne-am schimbat putin planurile in vara asta.Ca sa fim cu ei cat mai mult timp inainte de plecare o sa facem o vacanta impreuna cu copii,asa ca plecam in data de 30 iunie cu totii si din pacate nu o sa pot fii prezenta.Cred ca ma intelegeti.Ce pot spune?vrem sa petrecem cat se mai poate putin timp impreuna,ca pe urma cine mai stie cand o sa ne mai vedem.
Imi pare nespus de rau ca nu o sa pot fii impruna cu voi nici de data asta. Sad
Sunt trista ca ei trebuie sa plece,dar asta este viata,macar ramane cealalta langa mine
Oricum,daca intervine ceva pana atunci,o sa am grija sa va anunt din timp..
silvi0ara
silvi0ara

Mesaje : 402
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 66

http://silvia-gusturisiarome.blogspot.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Sidy Vin Iun 08, 2012 2:06 pm

Anena draga de venit eu vin sigur.
Dar nu stiu pina la sfarsitul lunii daca vine si Valy si atunci venim cu masina. Daca vin singura vin cu autocarul.
Totul depinde de vreme cum va fi si daca albinutele vor avea miere sau nu.... Shocked
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  anena Sam Iun 09, 2012 12:47 pm

Nu e nici om graba scumpilor, acolo cu citeva zile inainte, ca sa stiu cu stam.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Alta intalnire la Alba Iulia

Mesaj  Lulu Sam Iun 09, 2012 3:23 pm

Buna ziua dragele mele,am intrat si eu pe aici,am citit tot si m-am intristat foarte tare ca nu pot veni si eu sa ne cunoastem;dar poate va amintiti ca am spus,luna viitoare avem o nunta la Arad(nepot) si nu-mi permit sa fac 2cheltuieli mari intr-o luna;va rog sa ma credeti ca sincer imi pare rau,mai ales ca prin Alba nu am ajuns niciodata;dar asta e,daca ajungem cu sanatate,poate vor mai fi ocazii Sad Sad Sad Sad
Lulu
Lulu

Mesaje : 380
Data de inscriere : 01/09/2011
Varsta : 72
Localizare : Galati

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Sidy Dum Iun 10, 2012 7:45 am

Lulu zau ca-mi pare rau ca nu vii...dar asta e !!!
Si daca mergi la Arad, cu ce mergi ??? Nu treci prin Oradea ????Hai spune-mi ca si pentru o intilnire de 5 minute m-as bucura tare mult....

Vreau sa va cer o parere...
Daca va mai aduceti aminte, in primavara, cei de la Lumea retetelor mi-au luat un interviu si erau tare incantati de intilnirile noastre...
Ce ziceti ? Question Ii invitam si pe ei ???Daca cei de la Gustos.ro nu ne-au onorat niciodata cu prezenta, uite ca alti vor sa i faca.
Astept parerea voastra...
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Dum Iun 10, 2012 8:50 am

Eu zic DA!
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  mari Dum Iun 10, 2012 2:45 pm

Nici eu n-am nimic impotriva. Ce ii ducem in spate?
Lulu chiar imi pare rau ca nu vii. Dar asta e! Nimeni dintre noi nu e miliardar.
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Alta intalnire la Alba Iulia

Mesaj  Lulu Dum Iun 10, 2012 5:56 pm

Daca vreti si parerea mea,eu zic ca este foarte bine si foarte frumos sa-i invitati Exclamation Exclamation
Sidy draga mea,eu in Arad nu am mai fost de 25 de ani,chiar daca avem acolo din partea lui Costel 2frati si 2veri si sincera sa fiu nu mai stiu pe unde trece trenul(nu avem masina);acum cu reducerile si schimbarile astea...pe timpuri ma urcam in tren de la Galati dimineata si seara ajungeam in Arad Surprised Surprised Surprised
Lulu
Lulu

Mesaje : 380
Data de inscriere : 01/09/2011
Varsta : 72
Localizare : Galati

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 3 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 13 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum