Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Alta intilnire la Alba Iulia.

+16
Armeana
delia
maria elena
alina 42
Lulu
Nicuvar
Daniela
iuliana_28
iuli
Sidy
silvi0ara
Doina Ghidu
martagabriela
mari
maria mihalache
anena
20 participanți

Pagina 7 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  mari Mier Iul 04, 2012 6:26 pm

Ufff! Scriu din nou ca Bambu a stat pe tastatura si am pierdut mesajul gata scris.
Maria Elena, eu nu vad nici un rau in a va ajuta acum cand treceti prin asa o situatie grea si ar fi pacat sa fiti asa aproape si sa nu veniti sa ne intalnim, mai ales ca va doriti asta toti trei iar tu ai nevoie de cele cateva ore de relaxare.
Voi nu vroiati anul trecut sa ma ajutati pe mine sa fac RMN-ul? Numai ca l-am facut gratis la spital.
Si apoi, la ce sunt buni prietenii?
Cat priveste programul propus de Anena, mie imi place. Ramane sa va pronuntati si voi. Cel mai bine e sa luam hotararile impreuna.
Numai maine nu-i poimaine.
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Doina Ghidu Joi Iul 05, 2012 7:59 am

ABSOLUT de acord cu propunerile si ale lui Anena si ale lui Mari! Mi se pare ok.
Dar desigur, cand vom fi cu totii, vom vedea ce facem.
Pup.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  delia Joi Iul 05, 2012 9:16 am

Drum bun si petrecere frumoasa iubitele mele prietene. Sa va intoarceti cu tolba plina de poze si amintiri frumoase. Veti fi cu totii in gandurile mele si imaginati-va ca sunt si eu cu voi. Si voi imi lipsiti tare mult si ma gandesc mereu la voi. Sa va simtiti bine si sa aveti vreme frumoasa.
Va imbratisez si va pup pe toti cu multa dragoste.
delia
delia

Mesaje : 208
Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Joi Iul 05, 2012 9:55 am

Multumesc,Delia!
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Sidy Joi Iul 05, 2012 11:03 am

Am vorbit cu Gabi si cu Mone si vor fi si ei pina la orele 14.00, maine in Alba.
Noi va asteptam la niste rude in Turda.
Cind plecati din Alba de la pensiune, am vorbit cu Anena, ne va suna si pe noi si venim sa ne intilnim la Conacul Secuiesc.....
Asa ca ...de abia astept !!!
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  mari Joi Iul 05, 2012 11:38 am

Eu sunt aproape terminata de emotii!
Delia sunt sigura ca si fara sa o facem intentionat tot vom vorbi tot timpul de tine. In gandul meu vei fi sigur!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Joi Iul 05, 2012 6:28 pm

yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupi...................duminica e posibil sa vina si George dar inca nu suntem siguri.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Sidy Joi Iul 05, 2012 7:21 pm

bounce Shocked bounce Ce fain ar fi !! Exclamation
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  anena Joi Iul 05, 2012 11:32 pm

seara buna.
Acum am reusit sie u sa citesc ce ati mai scris.
in primul rind nu am avut ney, s-a intimplat ceva cu routerul, dar l-a reparat Adrian.
In al doilea rind, am avut o zi cumplita...era sa ne moara unul dintre catelusi. A facut hipertermie din cauza caldurii, desi i-am dus la casa, in curte, astazi a fost ingrozitor de cald in Alba Iulia.
Am incercat sa il reanimam citeva ore, impreuna cu veterinarul si , spre bucuria noastra, si-a revenit, desi , medicul nu ii dadea prea multe sanse.
Acum este Adrian la ei si puiutul este ok.papa laptic de la mamica si e vioi.
Doamne fii laudat!
Dragele mele, cele care miine plecati la drum,va doresc sa aveti drum bun si usor si fara nici un fel de evenimente.Bunul Dumnezeu s ava calauzeasca si sa va aduca
la Alba iulia, in pace, santoase si pline de energie. Se anunta ceva scaderi de temperatura si la noi.Da Doamen!.
Va puyp si va doresc noapte buna.
Vb miine pe viu.
pupici.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Dum Iul 08, 2012 10:01 pm

[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1040yf [/img]
Alina,Bunica si eu.

[img]URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/836/img1053dk.jpg/]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1053dk[/URL] [/img]
Iuliana si DoinaG
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1061uu


Mama Anenei si Camelia

maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  mari Dum Iul 08, 2012 11:44 pm

Medy atat de putine?
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Nicuvar Lun Iul 09, 2012 12:42 am

Buna, dragelor. Am ajuns si noi cu bine. Descarcam pozele si luni, mai incolo, vom incepe sa postam pe forum si pe blog.
Nicuvar
Nicuvar

Mesaje : 199
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 68
Localizare : Timisoara

http://nichipercea.wordpress.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria elena Lun Iul 09, 2012 7:34 am

Medi ce decor minunat gazduieste 3 doamne frumoase!
Ce frumoase sunteti toate, in toate pozele!
maria elena
maria elena

Mesaje : 294
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Ardeal

http://www.dulcesarat.blogspot.com

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Armeana Lun Iul 09, 2012 7:58 am

Fetelor ma bucur ca a-ti ajuns cu bine,asteptam pozele
Armeana
Armeana

Mesaje : 8
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 64
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Vizitato Lun Iul 09, 2012 9:11 am

Superb, bravo voua. Eu v-am sunat cred ca pe toate,dar la Rameti nu ati avut semnal, asa ca am vb cu Anena si i-am transmis ei toate cele bune pentru voi toate. Medi draguta de ea m-a sunat si mi-a dat-o pe Gabi la telefon mare placere mi-a facut. De abia astept sa ne revedem si la Bucuresti.
Va imbratisez cu mare drag sincer imi pare rau ca nu am putut veni dar asa sunt eu mai mult cu altele, acum joi-vineri sunt la Craiova, deci iar pe drum.
Poop,
Nico

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Lun Iul 09, 2012 10:05 am

Mai Mari amn vrut sa postez mai multe poze insa se incarca fooooooooooooooooooooooooorte greu si aseara eram si obosita si m-am lasat pagubasa.In dormitorul asta in care am calculatorul este o caldura insuportabila asa ca vin aici si ies cat mai repede ca curg transpiratiile pe mine.
Ce sa mai zic ...................a fost mai mult decat minunat iar senzatia mea este ca din an in an este mai frumos.Ma bucur ca si anul asta am reusit sa ne vedem si sa dea bunul Dumnezeu sa ne vedem multi ani de acum inainte.V apup pe toate si pe toti ....................sunteti minunati cu totii.

[img]URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/268/img1193pk.jpg/]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1193pk[/URL] [/img]



[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1191h [/img]

[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1195sx [/img]

[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1181ee [/img]


Ultima editare efectuata de catre maria mihalache in Lun Iul 09, 2012 10:15 am, editata de 1 ori
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  husni Lun Iul 09, 2012 10:11 am

Ma uit si reuit,la cele 3 poze puse de Medi.Cine e,in poza cu mama Anenei?N-o stiu.E vorba de Camelia,ta,Medi?
Ateptam sa va odihniti,Doina si Nicu,sa puneti poze!
husni
husni

Mesaje : 406
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 67
Localizare : Iordania

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Lun Iul 09, 2012 10:20 am

Da,Cami este verisoara mea.[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1197t [/img]

[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1202pj [/img][img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1162m [/img][img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1199fl [/img]
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  maria mihalache Lun Iul 09, 2012 10:26 am

[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1142or [/img]

[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1178r [/img][img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1187aj [/img][img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1186ty [/img]

[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1189gq [/img]

[img]Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img1188ez [/img]
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  delia Lun Iul 09, 2012 10:35 am

Medi incearca sa pui poze cu asta http://www.postimage.org/ la mine se incarca destul de bine si nu trebuie sa-ti faci cont.
Si la mine se incarca greu ca sa le vad, daca le pui cu imageshack.
delia
delia

Mesaje : 208
Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Sidy Lun Iul 09, 2012 10:37 am

Cateva poze...inainte de a o lasa pe Anena sa va povesteasca....
Si sa nu uit....baiatul acela simpatic imbracat cu vesta rosie este Tibi , ospatarul care ne-a servit. Atata spun doar ....las pe altcineva sa spuna mai mult....
Deci prima poza este pe scarile conacului secuiesc, dupa ce am mancat...

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img2385yp

Menuca cu minunatele ei placinte
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img2442l

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img2445cm

Si doua poze de pe terasa pensiunii unde am fost cazate:
Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img2456ib

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img2457bf


Restul pozelor, dupa ce va povesteste Anena.....

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img2368y

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img2370k

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Img2376j

Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  anena Lun Iul 09, 2012 4:27 pm

Ziua buna scumpelor si dragelor.
este adevarat ca ceea ce este bun , este fie putin, fie scump, fie daunator. la noi a fost putin.Eu asa simt.Vorba lui Sidy, si daca am sta un an impreuna , tot putin ar fi.
Sa va spun cum a fost? Ca de obicei. SUPER BINE SI FRUMOS. Cind esti cu oameni dragi, nici macar nu conteaza ca faci, unde mergi, ce maninci, conteaza doar bucuria de a fi impreuna. Noi le-am avut pe toate, asa ca , bucuria a fost intreita.
Am mincat bine, am vazut locuri minunate, dar...si cel mai important...am fost impreuna.
Va rog sa ma iertati, ca nu ma simt inca in stare sa va povestesc totul , de-a fir a par. Ieri dupa ce a plecar Doina si Nicu, mi s-a facaut rau si m-am resimtit toata seara si toata noaptea.Acum sunt mult mai bine, dar inca nu ma pot aduna sa pun totul pe hirtie.Poate mai pe seara , dupa ce se las aintunericul sis e racoreste un pic, sau miine.Va promit ca va spun , tot ,tot.
ce va pot spune acum , este faptul ca ma onoratai in fiecare an cu prezenta voastra, si ca va iubesc mult, pe toate si pe toti si ca, vorba lui Mone, de pe acum ma gindesc ce frumos va fi anul viitor la urmatoarea intilnire.
Va pup dulce pe toate si ma duc sa ma refac repede si sa ma apuc de povestit.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Vizitato Lun Iul 09, 2012 4:33 pm

Medi, nu pot vedea nici o poza Sad Anena, pe treptele de l Conacul Secuiesc nu ai tu niste poze frumoase cu Felix din primavara?Faceti ceva sa pot vedea si eu pozele, nu descifrez decat litere....Nu e de ajuns ca nu am putut fi acolo, acum sunt pedepsita sa nu vad nimic Mad

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  anena Lun Iul 09, 2012 4:42 pm

Cristina, ai rabdare, se incarca greu, pt ca sunt multe poze.Eu le vad.daca nu apar, inchide forumul si browswerul si mai deschide o data ...
Trebuie neaparat sa va ainvat sa lucrati cu Photobucket, este cel mai simplu si mai rapid...mama ei de treaba.

Cit despre Lenuta si Angela, eu nu am cuvinte...chiar nu stiu ce s-a intimplat de a fost asa scurta intilnirea .E regretabil.
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Sidy Lun Iul 09, 2012 5:01 pm

Chiar la Intilneala am vorbit cu fetele despre poze....
Da Mari cu ala cu broasca- adica cu http://imageshack.us/ pun si eu pozele si nu am probleme NICIODATA sa le pun sa le bad pe ale voastre....
Asa ca draga Cristina, nu inteleg de ce nu le vezi tu oare.....
Pozele mele le poti vedea ???
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Alta intilnire la Alba Iulia. - Pagina 7 Empty Re: Alta intilnire la Alba Iulia.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum