Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Intilnirea gustoaselor la Timisoara

+10
Geta
anena
mari
alina 42
diana
silvi0ara
Doina Ghidu
delia
Nicuvar
Sidy
14 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Vizitato Joi Oct 11, 2012 1:02 pm

Sau ca nu se pot vedea cele care tot suspina(Lia, Geta, Diana, etc)...nu vad nicaieri impedimentul pt care nu s-ar vedea restul lumii, scuzata-mi fie interventia!
Nicuvar a scris:Nu imi dau seama de ce atata tristete. Noi am spus ca nu mai venim in 13 la intalnire, dar ne putem intalni alta data, noi cei din zona. Si nu neaparat la Daf, mai sunt destule locuri frumoase in zona.
Sidy, nu e nicio problema cu orasul asta. Anena a propus sa ne intalnim la Timisoara si am stabilit de comun acord data si locul. Apoi Anena si Adi au spus ca nu vin, tu si Valy ati spus ca nu veniti nici voi, Iuliana si Alina n-au mai spus nimic. Vazand ca nu mai este interes pentru intalnire, i-am inteles si pe copii, care mi-au spus ca ar vrea sa mearga undeva cu nasii lor. De aceea am zis ca nu putem veni in 13.
Dar asta nu inseamna ca nu ne putem intalni alta data.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Geta Joi Oct 11, 2012 2:35 pm

Cristina tristetea mea e ca mi-am facut planuri,eu nu sunt tot timpul aici ,dar vezi se pot intimpla multe,acum se vor mai ivi ocazii,era o data numai buna pt. mine ,de aceea m-am necajit flower

O zi buna:)
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 67
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  mari Joi Oct 11, 2012 9:08 pm

Si-n sifoane a ramas numai fis!!!!!
Ati facut mult "zgomot" pentru nimic!!!!!!!!!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Doina Ghidu Vin Oct 12, 2012 7:32 am

Doamne, Mari, rad de una singura aici, in birou! Cum pui tu concluzia! Laughing Laughing Laughing
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  iuli Mar Oct 16, 2012 2:47 pm

Hi,hi,hi,ha,ha,ha..........................Am fost la INTILNIREA DE LA TIMISOARAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....................toata lumea ocupata si cu probleme,asta e ,m-am intilnit eu si cu mine in frumoasa Timisoara....... Rolling Eyes What a Face affraid
Sa aveti o zi buna Basketball

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7852l
Eu si porumbeii -"Piata unirii"-Timisoara- Very Happy

Catedrala ortodoxa-Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7856w

Prietena mea-mereu activa..................Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7863f

-Parculet-in apropiera strazii Soimus-Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7867m

-Canalul Bega-Toamna-Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7861h

Teatrul national-Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7859r
O flower super frumoasa intilnire cu Timisoara in toamana lui 2012 flower
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Vizitato Mar Oct 16, 2012 3:12 pm

Iuli, sa-ti fie de bine!La anu' s-o faci si mai lata Razz

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Sidy Mier Oct 17, 2012 6:58 am

Si din cata lume locuieste in Timisoara sau pe linga....nu te-ai intilnit cu nimeni ????
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  iuli Mier Oct 17, 2012 1:14 pm

Draga Sidy si Cristina si ceilalti din acest site ,la Timisoara ca sa te intilnesti cu cineva iti trebuie ''BILET DE VOIE" altfel nu ai cum What a Face affraid Shocked se traieste ca in OCCIDENT bounce bounce bounce
M-am intilnit dar nu cu cei din acest site care locuiesc pe raza Timisoarei,asta e.......Dumnezeu a vrut sa fiu pe acolo in data de 13.10.12
Oricum am servit in centrul Timisoarei o portie de piept de pui pregatit anume ...la un fel de Local mai mic...foarte fain si la pret Very Happy Shocked si la gust de ce nu si niste palacintele si covrigei la o patiserie(nu am facut poze ca am uitat....)
Am fost si pe post de ajutor de timplar la prietena mea Gabi..... Smile dar o sa va mai delectez cu intimplari din aceasta calatorie....
Pe curind flower
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  iuli Mier Oct 17, 2012 1:15 pm

Draga Sidy si Cristina si ceilalti din acest site ,la Timisoara ca sa te intilnesti cu cineva iti trebuie ''BILET DE VOIE" altfel nu ai cum What a Face affraid Shocked se traieste ca in OCCIDENT bounce bounce bounce
M-am intilnit dar nu cu cei din acest site care locuiesc pe raza Timisoarei,asta e.......Dumnezeu a vrut sa fiu pe acolo in data de 13.10.12
Oricum am servit in centrul Timisoarei o portie de piept de pui pregatit anume ...la un fel de Local mai mic...foarte fain si la pret Very Happy Shocked si la gust de ce nu si niste palacintele si covrigei la o patiserie(nu am facut poze ca am uitat....)
Am fost si pe post de ajutor de timplar la prietena mea Gabi..... Smile dar o sa va mai delectez cu intimplari din aceasta calatorie....
Pe curind flower
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Vizitato Mier Oct 17, 2012 1:20 pm

Iuli, lamureste aici un om mai incet la minte...ce inseamna ca iti trebuie ,,bilet de voie''? Eu inca ma intreb de ce nu au venit cele care au tot oftat ca nu se mai tine intalneala...dar ma rog, poate ca nu e treaba mea...Bine macar ca tu te-ai distrat!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  diana Mier Oct 17, 2012 6:41 pm

Eu eram pregatita pentru sambata, dar cum fiecare a avut cate o problema si nu s-a mai putut realiza intalnirea asta e, poate altadata.
Iuliana nu inteleg cum te-ai pus la drum inainte sa iei legutura cu careva dintre noi sau sa citesti aici pe forum....dar sa inteleg ca ai avut si alta treaba??? astept sa ne povestesti mai multe, si eu sunt mai inceata la minte Very Happy Very Happy
diana
diana

Mesaje : 286
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 49

http://dianacakes.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  iuli Mier Oct 17, 2012 11:21 pm

Draga Diana,mi-ar fi facut o deosebita placere sa ma intilnesc cu tine special dar nu am stiut nr. de tf. Oricum e f. greu sa te aduni din mai multe directii....nu are importanata.Bine ca nu am venit special ca veneam degeaba........cine e sa se vada se vede cine nu ....asta e.Eu cind fac o activitate ma directionez sferic asa ca am avut ce sa fac la Timisoara.Regret ca Doinita are probleme cu mama ei din pacate asta e viata(suisuri si coborisuri....)
Cristina "Bilet de voie"- daca persoana accepta sa te primeasca sau sa te intilnesti cu ea...e greu.Nu-ti face probleme ca nu ai de ce.Pacat ca exista atia actori dar din fericire multi neprofesionisti Smile Razz Very Happy ....asta e o alta poveste cyclops
Pe curind flower
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  iuli Joi Oct 18, 2012 11:35 am

La Timisoara am invatat sa fac dulapuri...... Shocked Very Happy super......nu-i asa Question am ajutat-o pe prietena mea Gabi care are spatiu foarte mic sa le asambleze.Adica a luat ea masuratorile ,apoi am mers la Parkticher sa le debiteze si ....uite ce a iesit.....

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7848n

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7849r

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7850m

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7851f

Dupa o zi intreaga au rezultat 3 astfel de aratari care s-au incadrat perfect la utilitatile respective........am mai invatat ceva Surprised Smile

Sa aveti o toamna frumoasa flower

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Img7868b
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Doina Ghidu Joi Oct 18, 2012 11:40 am

Excelent, Iuli! Din cate pot sa vad, prietena ta are o bucatarie cat a mea de mare! Ca si la mine a trebuit sa adaptez niste corpuri, ca nu gaseam, asa mici. Si tot cu o prietena m-am descurcat. Ca pe seama sotului....nici peste inca 20 de ani nu erau gata.
Foarte frumoasa poza pe care ai pus-o cu catina.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Doina Ghidu Joi Oct 18, 2012 11:41 am

Ba nu, parca nu e catina. Ei, ce o fi, dar arata foarte frumos!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  iuli Joi Oct 18, 2012 12:11 pm

Doinita ,Gabi m-a dat peste cap...ea a asmblat ,masurat si pus holsuruburi,eu i-am tinut de blani si i-am mai dat citeva idei Laughing
Da ,nu e catina ....sunt fructele de la niste pomi ornamentali din apropierea locuintei lui Gabi...atit de frumosi ca nu puteam sa nu ii pozez Razz
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Sidy Joi Oct 18, 2012 5:00 pm

Mai fetelor....ne-am zapacit de tot ???
La Intilnirea de la Timisoara facem dulapuri si vorbim de catina ?
Hai sa fim serioase....ghiveci iese pina la urma Exclamation Exclamation Exclamation
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Vizitato Joi Oct 18, 2012 5:37 pm

Iertata-mi fie interventia, dar daca nu s-a mai tinut evenimentul, de ce nu se inchide topicul? Asa nu mai este subiect de....neintelegeri

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Admin Joi Oct 18, 2012 6:50 pm

SUBIECT BLOCAT
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 201
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 68
Localizare : bucuresti

http://blogdesignstudio.blogspot.com

Sus In jos

Intilnirea gustoaselor la Timisoara - Pagina 4 Empty Re: Intilnirea gustoaselor la Timisoara

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum